Польща: Чому форсуєте «vitro», а приховуєте «napro»?
  • Птн, 28/06/2013 - 21:53

Медики з Католицького товариства польських лікарів виступили з протестом проти форсування міністерством охорони здоров’я штучної прокреації, яке при цьому приховує результативну і безпечну медичну методику, що допомагає подружжям у зачатті й народженні здорової дитини.

У відкритому листі до міністра охорони здоров’я Бартоша Арлуковича лікарі висловили свій подив, що проект Реєстру медично підтримуваної прокреації містить тільки процедуру in vitro. «Ми прагнемо нагадати, що вже кільканадцять років існує і розвивається у світі та в Європі, й кілька років уже у Польщі, напротехнологія – сучасна галузь медицини, яка дієво й безпечно допомагає подружжям у зачатті й народженні дітей», – зазначають медики.

Обминання згадкою напротехнології викликає підозру авторів протесту, що міністерство охорони здоров’я керується у цьому випадку політкоректністю або ідеологічними поглядами, але аж ніяк не медичними знаннями.

Католицьке товариство польських лікарів висловлює протест проти факту, що міністерство приховує від потенційних батьків інформацію про напротехнологію, пропонуючи натомість «техніки, які знищують життя більшості дітей, зачатих штучним способом». Лікарі також дорікають міністерству за приховування інформації, що «всі штучно зачаті діти належать до групи підвищеного ризику захворювання на різні хвороби і вроджені вади».

Джерело: www.hli.org.pl


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць