Польща: слідами святих мучеників
  • Втр, 02/06/2015 - 15:38
Ліхень, Непокалянув, Варшава

У супроводі римо-католицького священника

07.08.2015 р.  —  09.08.2015 р.
85€+100грн
 

Запрошуємо у паломництво, в якому ми взнаємо подробиці з життя святого Максиміліана Кольбе та блаженного Єжи Попелушко, побуваємо в місцях, де вони несли своє служіння Богу, рідній землі та своєму народу. Побачимо славетні святині Ліхень та Непокалянув, столицю Варшаву, та краще взнаємо історію національного становлення Польщі.

muchenyky

День 1: Львів – Ліхень.

Виїзд зі Львова о 23:30. Перетин кордону. Нічний переїзд.

Старий Ліхень – Санктуарій Матері Божої Ліхеньської. Літургія.

188_6feaff

Головною святинею Ліхеня є славетна ікона Божої Матері Ліхенської, створена невідомим автором. Божа Мати на образі меланхолійна і витончена, вона схилила голову і  ніби замислилась, а на грудях тримає білого орла в короні. Над головою Богородиці два ангели теж тримають корону. В санктуарії є  кам’яна голгофа і тернистий шлях. У парку пам’ятники, каплиці, та чудодійне цілюще джерело.

Lichen_stary_Poland

Друга Святиня Старого Ліхеня – це недавно побудований найбільший у Польщі храм, з найвищою в Польщі баштою (128 м), що за формою нагадує ранньохристиянські базиліки. Священне місце Богородиці Страждальної – Королеви Польщі. Ця базиліка за величиною є восьмою в Європі і може вмістити одночасно 17 тисяч паломників. У ній 5 нефів різної висоти, купол і один з найбільших у Польщі дзвонів.

Відпочинок на озері. Вільний час.

ozero_voda

Чудовий новий пляж для відпочинку на березі озера.

Переїзд до Варшави.

kostki

Костел св. Станіслава Костки – місце служіння Єжи Попелушко, відомий не тільки в Варшаві, але й у цілій Польщі. Єжи Попелушко, священослужитель польської католицької церкви, відгукнувся на прохання членів стати капеланом незалежної організації “Солідарність”. Таємна поліція комуністичної Польщі старалася всіма можливими методами його відлякати від такого наміру; проте отець Попелушко являвся незламним у своєму служінні люду Божому. 19 жовтня 1984 року польська таємна поліція його заарештувала, а 30 жовтня того ж року замордоване тіло отця Попелюшка знайдено на березі Вісли: його викинула на берег річка. Його могила постійно вшановується поляками та завжди вкрита свіжими квітами.

Popiełuszkogrób

Поселення в готель в передмісті Варшави. Вечеря. Нічліг.

День 2: Непокалянув – Варшава – Львів.

Сніданок. Виїзд до Непокалянува.

P1040980

Непокалянув – Санктуарій Божої Матері. Був заснований отцем-францисканцем Максиміліаном Кольбе. На території знаходиться Базиліка, каплиця та кімнатка де проживав святий Максиміліан. Літургія в каплиці. Огляд Живої шопки допоможе нам познайомитись з історією Польщі та її видатними постатями. Ми відвідаємо музей святого Максиміліана Кольбе також ми побачимо Музей пожежника та авто Папи Івана-Павла 2.

Panorama_Warszawy

Обід. Варшава – екскурсія містом. Вільний час.

Варшава – екскурсія містом. Ми оглянемо Старе місто та Королівський замок, Архикатедру святого Іоанна Хрестителя, Базиліку Святого Хреста, та інші відомі місця столиці.

basylika

Вільний час у Варшаві.

Факультативно: Відвідування Центру Коперніка, прогулянка на водяному трамвайчик.

Повернення до Львова.

*В програмі можливі зміни, згідно погодніх умов та непередбачуваних обставин.

Вартість виїзду:

85 євро + 100 грн. (можлива оплата в гривні по курсу*)

* – вартість у гривні змінна у відповідності до курсу валюти на день оплати.

У вартість входить: 1 нічліг в готелі зі сніданком та вечерею; переїзд автобусом єврокласу; супровід керівника та духівника; медичне страхування.

У вартість не входить: відкриття шенгенської візи – 35 євро консульський збір 20 євро послуги візового центру; екскурсії по програмі – 15 євро.

Детальнішу інформацію Ви можете отримати за тел. (032) 247-05-02, (098) 006-77-98, (093) 806-40-66 . Просимо повідомити, що Ви довідались про паломництво на сайті "Католицький оглядач".

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць