Понад 150 сімей взяли участь у форумі «Подружнє життя сповнене радістю»
  • Втр, 19/05/2015 - 13:22

17 травня 2015 року у Львові відбувся форум сімей «Подружнє життя сповнене радістю», Комiсiя УГКЦ у справах родини, Комісія родини Львівської архиєпархії спiльно з прородинними рухами.
 
Захід відбувався у Львiвськiй духовній семiнарiї Святого Духа (м. Львiв, вул. Хуторiвка 35а). Розпочався форум з Архиєрейської Божественної Літургії, яку звершив Преосвященний владика Дмитро, голова Синодального комітету подружжя і сім'ї Синоду Єпископів УГКЦ.
 
 Впродовж форуму учасники мали можливість ознайомитись з діяльністю організацій, пов’язаних з опікою сімей, відвідати фотовиставу «Подружня любов», почути свідчення сімей про те, як Бог наповнює їхнє подружнє життя радістю у спілкуванні з Богом через спільну молитву, читання Святого Письма, спілкуванні один з одним тощо.
 
Безпосередньо на форумі кожне подружжя мало час на зустріч-побачення наодинці та на знайомство з іншими сім’ями. Вкінці усі ділилися своїми враженнями та прийняли заклик владики Дмитра нести отриману інформацію та радість у сім’ї України.
 
Приємно, що родини прийшли  не лише місцеві, але і приїхали з різних куточків України: Дрогобич, Калуш, Київ, Коломия, Одеська область, Харків, Червоноград, та інші. Кількість учасників налічувала майже 500 осіб.
 
Під час форуму з дітьми займались аніматори, яких було 12 осіб. Вони проводили різні цікавинки, квести на дворі, майстер-класи, а в спортзалі танцювальні забави та багато  іншого.
 
Учасники форуму висловили сподівання, що такі заходи будуть відбуватись щороку.
 


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць