Префект Конгрегації віровчення про своє ставлення до Папи
  • Птн, 14/02/2014 - 11:39

Архиєпископ Герхард Людвіг Мюллер, префект Конгрегації віровчення, виступив проти того, щоб його називали «консервативним противником» Папи Франциска. Це все одно, що протиставити «харизматичного Понтифіка і його догматичного зберігача віри», – сказав ватиканський єрарх в інтерв'ю австрійському католицькому агентству «Kathpress».

Ставлення Папи до себе Архиєпископ Мюллер назвав «братським, батьківським і щирим». Хоча це правда, що Понтифік і він мають різну «церковну передісторію» і різні характерні риси, у Франциска вони склалися в Чині єзуїтів, в Архиєпископа – через теологічну освіту. Проте тут йдеться всього лише про різні підходи, які доповнюють один одного, а не суперечать одне одному, наголосив префект Конгрегації віровчення.

Папа Франциск вручить Архиєпископу Мюллеру кардинальський берет 22 лютого 2014 року.

Ватиканський єрарх спростував спекуляції про те, що нібито Папа не до кінця підтримує деякі питання морального вчення Церкви. Вчення Франциска «включає і містить всю католицьку віру», – заявив префект Конгрегації.

Регулярні зустрічі з Папою минають без складнощів, сказав Архиєпископ Мюллер. Єрарх зустрічається з Понтифіком два-три рази на місяць. Розмова між ними відбувається італійською та іспанською мовами. Папа неодноразово висловлював свою довіру до роботи Конгрегації віровчення, розповів Архиєпископ.

За матеріалами: be.radiovaticana.va


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць