«ПРИЙДИ І ПОМОЛИСЬ ЗА УКРАЇНУ» Хресна Дорога вулицями Ковеля
  • Птн, 17/03/2017 - 19:28

В неділю, 12 березня  2017 р. Б., відбулася Хресна Дорога вулицями міста Ковеля.  Цю молитву організували монаші спільноти редемптористів та францишканців разом з парафіянами. Разом з нами молилися священики та вірні з Шацька, Положева, Старої Вижівки та християни інших конфесій.

Хрест несли по-черзі, миряни, спільноти «Матері в молитві», Ковельська організація Союз Українок, лікарі, вчителі, спільнота ГО «Реабілітаційний центр», міська влада та всі бажаючі. Діти та молодь несли великий прапор України. У цій ході безпеку руху забезпечувала міська поліція.

Наша участь у цій Хресній Дорозі дала нам можливість глянути на страждання Ісуса Христа, на ціну нашого спасіння, а також у цій покаянній ході ми випрошували у Бога благословення та миру для нашої многострадальної Батьківщини - України. Адже ми знаємо, що наш народ терпить агресію, зневаги та наруги від войовничого сусіда-Росії та своєї безбожної, корумпованої влади. Це важкі рани в нашому суспільстві, які стікають кров’ю наших воїнів і героїв – мучеників жертвуємо Богові, щоб наше життя змінилося на краще.

Тамара Васильчук, учасниця Хресної ходи


Потребують допомоги!!!

Першокласник Сашко Гук
потребує термінової операції

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць