Програма другої Апостольської подорожі Папи Франциска до Південної Америки
  • Втр, 30/06/2015 - 17:52

У Ватикані оприлюднили програму Апостольського Візиту Святішого Отця Франциска до Еквадору, Болівії та Парагваю, що триватиме від 5 до 13 липня 2015 року.

Вилетівши у неділю, 5 липня, вранці з римського аеропорту Фюмічіно, провівши в повітрі приблизно 13 годин, о 15:00 місцевого часу (23:00 київського), Папа прибуде до міжнародного аеропорту Кіто, столиці Еквадору, де відбудеться церемонія привітання.

Наступного дня, 6 липня, вранці, Єпископ Риму відразу відлетить до міста Ґваякіль, де очолить Святу Месу в місцевому санктуарії Божого Милосердя та пообідає з місцевою спільнотою Отців Єзуїтів. Повернувшись до столиці, Святіший Отець здійснить візит ввічливості до Глави Держави та відвідає місцевий катедральний собор.

У вівторок, 7 липня, Глава Католицької Церкви зустрінеться з єпископатом Еквадору, очолить Святу Месу в Парку Двохсотріччя Незалежності. Після обіду в Папському Католицькому Університеті Еквадору відбудеться зустріч з представниками світу освіти, а в храмі святого Франциска – з представниками громадянського суспільства. День завершиться приватними відвідинами єзуїтського храму столиці.

Середа, 8 липня, це останній день перебування в Еквадорі та перший – у Болівії. Вранці Папа відвідає старечий дім, яким опікують Сестри Милосердної Любові (Згромадженння блаженної Матері Терези) й зустрінеться з духовенством, чернецтвом та семінаристами в національному Марійському санктуарії в Ель-Кінче. Опівдні Глава Католицької Церкви вилетить з Еквадору до Болівії, де о 16:15 місцевого часу, (23:15 київського) приземлиться у міжнародному аеропорту урядового центру країни Ла-Пас, де відбудеться церемонія привітання. (Зазначимо, що офіційною столицею є місто Сукре, але більшість урядових структур розташовані у Ла-Пас). Здійснивши візит ввічливості до Президента та зустрівшись з представниками влади у місцевому катедральному соборі, Святіший Отець відлетить до найбільшого міста країни Санта-Крус-де-ла-Сьєрра.

Вранці, 9 липня, Папа очолить Святу Месу на площі Христа Відкупителя, а ввечері зустрінеться з духовенством, чернецтвом та семінаристами в школі ім. Отця Боско, а завершиться цей день участю у світовому з’їзді народних рухів, що відбудеться в місцевому виставковому центрі.

У п’ятницю, 10 липня, вранці Святіший Отець відвідає реабілітаційний осередок в Пальмасола, матиме зустріч з болівійським єпископатом, і після церемонії прощання відлетить до столиці Парагваю Асунсьйон, де в міжнародному аеропорту відбудеться церемонія привітання. Ввечері Глава Католицької Церкви здійснить візит ввічливості до Глави Держави, опісля в саду президентського палацу відбудеться зустріч з представниками влади і дипломатичного корпусу.

Передостанній день перебування в Папи Франциска на рідному континенті, субота, 11 липня, розпочнеться відвідинами педіатричної лікарні. Далі він відслужить Святу Месу в національному Марійському санктуарії в Каакупе. Ввечері Святіший Отець зустрінеться із представниками громадянського суспільства й помолитися вечірню з єпископами, духовенством, дияконами, чернецтвом, семінаристами й представниками церковних рухів в катедральному соборі.

У неділю, 12 липня, вранці Папа зустрінеться з мешканцями бідняцького передмістя столиці Баньядо-Норте в місцевій церковці святого Івана Христителя, а в 10:00 розпочнеться Свята Меса в міському парку Нью-Ґвасу. Далі в приміщенні Апостольської Нунціатури в Асунсьйон відбудеться зустріч з парагвайським єпископатом. Заключною подією буде зустріч з молоддю на побережжі Костанера, після чого Святіший Отець відлетить до Риму, куди прибуде вже наступного дня, 13 липня, о 13:45 місцевого часу.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць