Проща до Парижа та Люрду
  • Втр, 02/06/2015 - 15:19
Аушвіц, Дрезден, Люксембург, Париж, Люрд, Падуя
13.07.2015 р.  —  21.07.2015 р.
440€ + 100грн

1 день:

Виїзд зі Львова. Відвідини концтабору Аушвіц у Польщі (місце смерті Максиміліяна Кольбе), панахида за померлих. Переїзд на вечерю та нічліг у Болеславець.

 Aushvits

2 день:

Сніданок, переїзд до Дрездена. Літургія, екскурсія містом. Серед визначних пам’яток старого міста – Театральна площа, на якій розташований знаменитий Оперний театр, побудований в 1838-1841 роках. Навпроти Оперного театру знаходиться найбільша в Саксонії придворна католицька церква – Собор св. Трійці. У 1980 році, за рішенням Ватикану, вона стала собором. Собор будували з 1738 по 1755 рік. Після війни церква була сильно пошкоджена, але свідомий уряд НДР, незважаючи на атеїстичні установки, повністю відновив її. Вільний час на індивідуальне відвідування картинної галереї (Zwinger Palace) або ж музею Зелених Скарбів (Grünes Gewölbe), нічний переїзд до Люксембурга.

 Zwinger Museum

3 день:

Екскурсія Люксембургом. Люксембург – це крихітна країна з однойменною столицею. Однак мініатюрні розміри країни абсолютно не заважають їй бути однією з найбагатших в Європі з найвищим рівнем життя, а за рівнем доходів населення займати 4 місце в світі. Хоча в Люксембурзі є велика кількість пам’яток, його територію легко можна пройти пішки. Обличчя столиці – Великий герцогcький палац, побудований в стилі іспанського відродження. У південній частині столиці знаходиться знаменитий Собор Люксембурзькій Богоматері XVII століття, що є сумішшю пізньої готики і Ренесансу. У південній частині храму зберігається образ Богоматері-Утешітальніци скорботної, що є об’єктом щорічного паломництва в п’яту неділю після Пасхи. Літургія, вільний час, переїзд на нічліг в околицях Парижа.

Luxemburg

4 день:

Після сніданку у готелі на нас чекає знайомство з Парижем – столицею Франції. Місто було засноване в середині III століття до н. е., розвинувшись із кельтського поселення Лютеція племені паризіїв на місці острова Сіте. Сучасна назва міста походить від імені цього племені. Париж вважається містом інтелектуалів та митців. Починаючи з XI століття Париж — один з центрів європейської освіти, насамперед релігійної. Париж славиться великою кількістю музеїв, серед яких привілейоване місце займає Лувр, відкритий в 1793 в колишній резиденції французьких королів. У місті є багато парків та садів: два найстарші з них знаходяться в самому центрі Парижа — це сад Тюїльрі і Люксембурзький сад. У Парижі розташована величезна кількість визначних пам’яток, до яких відносяться не тільки архітектурні споруди, але також і вулиці, мости та майдани. Під час автобусної екскурсії містом ми зможемо не лише милуватися містом, яке по-особливому прикрашає Лувр, Єлисейські поля, Тріумфальна арка, Нотр-Дам де Парі, Сорбон, Пантеон, Ейфелева вежа, а й довідатися його цікаву історію. Варто відвідати Базиліку Сакре-Кер (Basilique du Sacré Cœur), що споруджена між 1876 та 1910 роками за проектом архітектора Абаді в римсько-візантійському стилі, розташована на вершині пагорба Монмартр, у найвищій точці (130 м) міста. Вільний час. Близько 23-00 нічний переїзд до Люрду.

 gfhb;

5 день:

Приїзд до Люрду. Поселення в готелі. Літургія. Люрд квітуче французьке містечко, яке в 50-их роках налічувало 14,000 жителів – стало загальновідоме світові у другій половині ХІХ-го століття, коли на його околицях, з волі Божої, сталося одне з найбільш відомих об’явлень Матері Божої за всі часи християнської історії. Вечеря, участь у нічній процесії зі свічками, нічліг.

 5

6 день:

Літургія, сніданок, екскурсія: “Слідами св. Бернадети Субіру”. Св. Бернадетта це дівчинка, якій зявилася “Пані” (Богородиця) в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: “Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей”. Хресна дорога, вільний час на приватну молитву. Вечеря, участь у нічній процесії зі свічками, нічліг.

 6

7 день:

Купіль. Сніданок. Літургія. Вільний час, переїзд до Падуї.

8 день:

Падуя є одним з найстаріших міст північної Італії, неподалік Венеції. За легендою Падуя була заснована у 12 ст. до н. е. Протягом історії Падуя була важливим культурним центром Італії, там знаходиться один з найстаріших італійських університетів. Покровителем Падуї є Св. Антоній, помолитись мощам якого приїжджають паломники зі всього світу. Протягом екскурсії ми відвідаємо Базиліку Св. Антонія, церкву св. Юстини в якій знаходяться мощі євангелістів Луки, Матея та мощі перших мучеників, площу біля церкви Св. Юстини. Переїзд до Львова.

padova_basilica_di_santantonio

9 день:

Повернення до Львова.

Вартість виїзду: 10340* грн (440 євро + 100 грн)

* вартість у гривні змінна у відповідності до курсу валюти на день оплати.

Додаткова інформація:

У вартість поїздки входить: 4 нічліги у готелях, 4 сніданки та 4 вечері, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

У вартість поїздки не входить: витрати на міський транспорт та екскурсії – загалом 30 євро, відкриття шенгенської візи 35 євро (для пенсіонерів, учнів та студентів до 21 року життя віза безкоштовна), послуги візового центру 20 євро.

Детальнішу інформацію Ви можете отримати за тел. (032) 247-05-02, (098) 006-77-98, (093) 806-40-66 . Просимо повідомити, що Ви довідались про паломництво на сайті "Католицький оглядач".
Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць