Просимо про молитовну підтримку всіх учасників маніфестацій по Україні!
  • Втр, 26/11/2013 - 14:09

Відповідаючи на заклик Блаженнішого Святослава до молитви, звертаємось до молоді та всіх людей доброї волі: об'єднаймось у спільній, безперервній молитві за мир! Як сказав Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, "щоб жодна гаряча голова цього миру не зруйнувала. Молімося, щоб в усіх цих непростих моментах, які ми зараз переживаємо, ми до кінця залишилися цивілізованою європейською нацією, про що хочемо заявити на весь світ".

Одними з перших, хто організовано почав втілювати молитовну підтримку для всіх, хто бере участь у мирних акціях й активно маніфестує свою громадянську позицію, стало Товариство Українських Студентів-Католиків "Обнова", Софія Кернична, референт зовнішніх зв'язків Федерації Українських Католицьких Академічних Студентських Товариств, звернулася до молоді у групі Федерації у Фейсбуці:

"Дорогі Обновляни! В цей складний час Україна, весь український народ потребують молитви! Запроваджуємо спільну молитву обновлян на федераційному рівні за добру долю України, за добру долю українського народу, за добрий вибір напрямків розвитку України, за недопущення кровопролиття.

1. Спільна молитва щодня о 23:00: "Царю Небесний", "Отче Наш", "Богородице Діво", "Під Твою милість".

2. Постійна триваюча молитва, яку можемо молитися за "графіком", поетапно. А тому просимо зголошуватись, хто і з котрої до котрої години готовий молитись".

Також Софія Кернична подала слова із збірника цитат Блаженнішого Любомира "Бути людиною": "Коли молимося чи за особисті потреби, чи тим більше за потреби народу, правління, ми повинні довіритися Богові і просити Його, щоб Він задовольнив наші потреби так, як найкраще знає. Це перша особливість нашої молитви".

Нагадаємо, що молитися варто не лише за манфест у Києві чи у вашому місті, але й за євромайдани по всій Україні та у світі. Їх ви можете відстежувати на інтерактивній карті #Євромайдан, котру створив Богдан Цап, а також у новій статті української Вікіпедії під назвою "Євромайдан".

Уляна Журавчак

Джерело: ДивенСвіт