Ракети, що влетіли до храму, чудом не розірвались,- Єпископ Широкорадюк
  • Пон, 26/12/2022 - 13:43

Після обстрілу Херсону 24 грудня у храм влетіло 2 ракети від граду. Про це розповів єпископ Станіслав Широкорадюк під час вігілійної різдвяної Меси в одеській катедрі. Він згадав про обстріл Херсону, що відбувся напередодні, кажучи, що вже має багато записаних різних чудесних таких випадків, які діються сьогодні на нашій землі.

«Бог керує. Один стріляє, а Бог керує тою ракетою, – зауважив єпископ. –  Є багато католиків, які кожну п’ятницю постять на хлібі і воді за перемогу, за своїх воїнів. У п’ятницю був дуже міцний обстріл Херсону. Після цього телефонує наш священник і каже: уявіть собі, в храм влетіло 2 ракети від граду. Всі були у храмі – люди прибирали: діти, жінки, двоє священників. Готувались  до Різдва і… ні одна з цих ракет не зірвалась, лишили тільки дірки в даху. Одна впала і розлетілася на двоє, а друга застрягла в стіні. Ні одна не вибухнула. Хіба це не ласка Божа?

Тобто якщо ми молимося, якщо ми надіємося на Бога, Бог керує тими ракетами», – наголосив єпископ Широкорадюк та заохотив довіритися Господу, бо Він з нами.


Паломництво Святими місцями