Рекордна кількість іспанців підтримала Церкву
  • Втр, 25/02/2020 - 10:44

Понад 8,5 млн іспанців торік внесли частину податкової квоти на потреби Церкви. «Це на 27 тис. більше податкових декларацій, аніж торік», – поінформував єпископ Луїс Аргуельо, речник єпископату Іспанії. Це дає 285 млн євро, які Церква виділяє на освітню, євангелізаційну та благодійну діяльність.

У 2019 р. платники податків виділили на потреби Церкви загалом 285 млн євро, це на понад 6% більше, аніж торік. Це найбільша сума з 2007 р., коли була запроваджена діюча система фінансування Церкви. Зростання, яке спостерігається впродовж останніх трьох років, пов'язане з позитивним розвитком економічної ситуації в Іспанії.

Найбільше осіб підтримали діяльність Церкви в Кастилії-Ла-Манчі (45%), Ріосі (44,9%), Естремадурі (44%), Мурсії (43,8%) та Кастилії-Леоні (42,2%). Найменше на Канарських островах (25,9%), в Галісії (24,9%) та Каталонії (17,43%).

Найбільш охоче підтримують діяльність Церкви особи віком від 40 до 60 років. Варто зазначити, що майже 33% молоді після 19 років також підтримують цілі Церкви. За даними іспанського єпископату, жінки це роблять частіше, аніж чоловіки.

Діяльність Церкви не обмежується релігійною сферою. Католицька Церква присутня у сферах «освіти, охорони здоров'я, опікунської та харитативної діяльності, а також у туризмі». Крім того, вона піклується про «національну спадщину у сотнях місцевостей, які систематично вилюднюються», – наголосив єпископ Луїс Аргуельо.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць