Річниця урочистого початку служіння Папи Франциска та іменини його попередника
  • Суб, 19/03/2016 - 19:36

«Дорогі брати й сестри! Дякую Господу Богу за те, що можу відслужити цю Святу Месу з нагоди початку Петрового служіння в урочистість святого Йосифа, Обручника Пречистої Діви Марії та Небесного покровителя Вселенської Церкви: це дуже багатий змістом збіг, як також – іменини мого шанованого попередника: ми єднаємося з ним молитвою, сповненою любові та вдячності», – цими словами три роки тому, у вівторок, 19 березня 2013 р., в урочистість святого Йосифа згідно з календарем Церкви латинського обряду, новообраний Папа Франциск розпочав свою проповідь під час Святої Меси на площі Святого Петра з нагоди урочистого початку понтифікату.

«Оберігати Ісуса з Марією, оберігати все творіння, оберігати кожну людину, особливо, бідну, оберігати нас самих: ось яке служіння покликаний здійснювати Єпископ Риму, але до якого покликані ми всі, щоб знову засіяла зоря надії: оберігаймо з любов’ю все те, що Бог нам подарував», – закликав Святіший Отець наприкінці згаданої проповіді, вказуючи на служіння святого Йосифа Обручника, а саму проповідь завершив словами: «Прошу заступництва Пречистої Діви Марії, святого Йосифа, святих Петра і Павла, святого Франциска, щоб Святий Дух супроводжував моє служіння, а всім вам кажу: моліться за мене!».

Цими останніми словами Святіший Отець дав нам підказку про те, якого подарунка очікує від нас не лише з нагоди річниць і пам’ятних дат, але на щодень – молитви. Згадаймо у своїх молитвах також і його попередника Бенедикта XVI, який під час Хрищення у день свого народження отримав ім’я Йозеф. Адже немає жодного сумніву в тому, що обравши затворницький стиль для останнього етапу свого життя, він щодня, як обіцяв, коли прощався, молиться за всіх нас.


Потребують допомоги!!!

Першокласник Сашко Гук
потребує термінової операції

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць