Рим із відпочинком на морі
  • Втр, 02/06/2015 - 15:47
Марія Повч, Краків, Ватикан, Рим, Венеція, Відень
19.08.2015 р.  —  28.08.2015 р.
345€ + 800грн
 

1 день:

Виїзд зі Львова. Перетин кордону. Прибуття у Марія Повч. Літургія. Молитва біля чудотворної ікони.

maria-powch1

Нічний переїзд до Венеції.

2 день:

В дорозі до Вічного Міста Рима ми зупинимось у одному з наймальовничіших та найунікальніших міст світу, у Венеції. Наш день розпочнеться з ранкової прогулянки вузькими та заплутаними вуличками Венеції. Ми побачимо найвідоміший міст Венеції, міст Ріальто. Дізнаємось про історію Венеції та відвідаємо її найвідоміший храм, Базиліку Св. Марка, де знаходяться мощі Євангелиста. У Базиліці Св. Марка у нас буде літургія. Після літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом. Те, що ми не зможемо побачити гуляючи вуличками Венеції, ми побачимо пливучи водяним трамваєм по Великому Каналу, яким ми повернемось до нашого автобуса. Переїзд на вечерю та нічліг  у готель біля Риму.

P222

 3 день:

Сніданок. Відпочинок на морі (2 години). Факультативна екскурсії містом (при наборі групи від 15 осіб вартість 15 євро): Ватикан, площа та Базиліка Св. Петра, молитва біля гробу Св.Івана Павла ІІ, можливість піднятись на купол Базиліки Св.Петра (7 євро). Повернення на вечерю та нічліг у готель.

11526

4 день:

Сніданок. Відпочинок на морі (2 години). Факультативна екскурсії містом (при наборі групи від 15 осіб вартість 15 євро): Рим Античний: Замок св.Ангела, Плоза Навона, Фонтан ді Треві, Пантеон. Вечеря та нічліг у готелі.

20130628_142031

5 день: 

Сніданок. Відпочинок на морі (2 години). Факультативна екскурсії містом (при наборі групи від 15 осіб вартість 15 євро): Базиліка Св. Павла за Мурами та Колізей (ззовні). Вечеря та нічліг у готелі.

destinations-rome-museums-hero

6 день:

Сніданок. Відпочинок на морі (2 години). Факультативна екскурсії містом (при наборі групи від 15 осіб вартість 15 євро): Аппієва Дорога, церква Domine Quo Vadis, Катакомби Св.Калліста (8 євро). Повернення на вечерю та нічліг у готель.

Базиліка

7 день:

Сніданок. Відпочинок на морі (2 години). Факультативна екскурсії містом (при наборі групи від 15 осіб вартість 15 євро): Базиліка Св.Івана в Латерано, Святі Сходи. Повернення на вечерю та нічліг у готель.

Ватикан

8 день:

Сніданок. Відпочинок на морі. Екскурсії містом (при наборі групи від 15 осіб, вартість 15 євро). Базиліка Санта Марія Маджоре, молитва перед іконою Матері Божої Неустанної Помочі у церкві Св.Альфонса. Нічний переїзд до Відня.

Рим античний

9 день:

Завершиться наше паломництво у столиці Австрії, Відні, де ми відвідаємо Собор Св. Стефана та Українську церкву Св. Варвари, протягом екскурсії довідаємось про історію та особливості Відня, побачимо Зимову Резиденцію Габсбургів, церкву Св. Петра, Оперний театр. Після екскурсії можна буде відвідати віденські музеї, скуштувати відому віденську каву чи штрудель. Нічний переїзд до Відня.

DIGITAL CAMERA

10 день:

Приїзд до Львова вранці.

Додаткова інформація:

У вартість поїздки входить: 6 нічлігів у готелях, 6 сніданків та 6 вечерь, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

У вартість поїздки не входить: витрати на міський транспорт та екскурсії, відкриття шенгенської візи 35 євро (для пенсіонерів, учнів та студентів до 21 року – віза безкоштовна), послуги візового центру 20 євро. В’їзд, екскурсія, та пароплав у Венеції і екскурсія у Відні 25 євро. Факультативні екскурсії 15 євро при наборі групи від 15 осіб. Вхідні квитки.

Детальнішу інформацію Ви можете отримати за тел. (032) 247-05-02, (098) 006-77-98, (093) 806-40-66 . Просимо повідомити, що Ви довідались про паломництво на сайті "Католицький оглядач".

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць