Різдвяні богослуження з Ватикану на українському телебаченні
  • Нед, 23/12/2012 - 16:00

Вже двадцятий раз поспіль глядачі українського телебачення матимуть змогу єднатися в молитві зі Святішим Отцем під час трансляції різдвяної Служби Божої та отримати його урочисте благословення в день Різдва на новим стилем.

 

У понеділок, 24 грудня 2012 р., о 23-й годині київського часу, українські телеканали: «Перший Національний», «5 канал», «Всесвітня Служба Українського Телебачення та Радіо – УТР», обласне Івано-Франківське «ТБ Галичина» та Телебачення Віковічнного Слова (EWTN), у співпраці з Католицьким Медіа-Центром транслюватимуть у прямому ефірі Нічну Різдвяну Службу Божу «Пастирку», яку Папа Бенедикт XVI очолить в базиліці Святого Петра у Ватикані. Наступного дня, о 13-й годині київського часу, ці телеканали транслюватимуть різдвяне привітання та Апостольське благословення «Urbi et Orbi» (Місту Римові та світові), яку Святіший Отець виголосить з лоджії Ватиканської базиліки.

 

А відвідувачам нашого інтернет-сайту повідомляємо про можливість в прямому ефірі слідкувати за богослуженнями, які очолює Святіший Отець, безпосередньо з сайту, вибравши коментар однією з мов, якими Ватиканське Радіо супроводить Папські відправи (італійська, французька, англійська, німецька, іспанська, португальська). Для цього вистачить завітати на головну сторінку нашого сайту та вибрати закладку «Audio Video Player».

 

Пригадаємо, що трансляції богослужінь з Ватикану були започатковані Першим національним каналом Українського телебачення 20 років тому. Протягом 13-ти років їх коментуванням для українських телеглядачів займалися редактори та диктори Української редакції Радіо Ватикану. Сім років тому це служіння передано Католицькому Медіа-Центру, що в Києві.

 

Джерело: Радіо Ватикан


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць