Розроблено сайт дикастерії у справах мирян, сім'ї та життя
  • Втр, 18/07/2017 - 15:44

14 липня 2017 року розпочав роботу новий сайт ватиканської дикастерії у справах мирян, сім'ї та життя.

«Новий портал, крім звітування про діяльність дикастерії, покликаний стати приязним місцем для мирян і сімей, де кожен почуватиметься затишно й матиме можливість бути почутими. Саме тому ми вирішили надати достатній простір соціальним мережам, сподіваючись, що вони допоможуть нам вступити в діалог із тими, хто хоче піти за нами», – йдеться в повідомленні з приводу запуску проекту.

На сайті, доступному за адресою www.laityfamilylife.va, є новий логотип дикастерії, який символізує «обійми, що охоплюють усіх мирян і всі сім'ї світу»: у лівій його частині зображено вірних, які підтримують колонаду площі святого Петра у Ватикані, тим часом як вона бере їх і окремі сім'ї у свої обійми. Нарешті, квітучі паростки обабіч колонади символізують життєдайну суть сім'ї, пояснили ініціатори ідеї.

Дикастерія у справах мирян, сім'ї та життя працює з 1 вересня 2016 року. Вона постала на зміну Папським радам у справах мирян та у справах сім'ї. Новостворену структуру очолив кардинал Кевін Джозеф Фаррелл. Місія установи – розширювати й реалізувати в середовищі Церкви проекти, які стосуються шлюбу та сім'ї, апостольства мирян і захисту життя.