РПЦ про війська РФ: Сподіваємося, Україна не буде чинити опір
  • Нед, 02/03/2014 - 00:38

Російські військові – миротворці , а їх "місія" покликана гарантувати жителям України право на самобутність. Про це заявили в Російській православній церкві. Зазначимо, що сьогодні УПЦ Московського патріархату звернулася з проханням вплинути на рішення керівництва Росії про введення військ в Україну.

Як повідомляють російські ЗМІ, у прес-службі РПЦ заявили, що "російський народ – поділена нація на своїй історичній території, яка має право на возз'єднання в єдиному державному тілі". "Будемо сподіватися на те, що місія російських воїнів із захисту свободи і самобутності цих людей і самого їхнього життя не зустріне запеклого опору, що призведе до великомасштабних сутичок", – додали в російській церкві, яку очолює патріарх Кіріл.

Нагадаємо, сьогодні УПЦ Московського патріархату попросила Кіріла вплинути на Путіна, щоб уникнути війни. "Якщо Москва введе війська, український і російський народи виявляться втягнутими в братовбивчу війну", - написав місцеблюститель УПЦ МП Онуфрій.

Сьогодні Рада Федерації РФ схвалила введення армії Росії на територію України. Раніше за відповідною санкцією до Ради Федерації звернувся російський президент Володимир Путін, мотивуючи це "екстраординарною ситуацією" в Україні, загрозою життю громадянам Росії та особовому складу Збройних сил РФ в Україні.

Перед цим у ряді регіонів України пройшли акції протесту людей із закликом про приєднання до Росії. Серед організаторів протестів – маргінальні проросійські організації. Крім того, як з'ясувалося, участь у провокаціях брали громадяни Росії, які штурмували державні будівлі.

Країни-члени НАТО заявили про необхідність екстреної наради з приводу дій Росії проти України.

Необхідність проведення зустрічі на даний момент висловили Великобританія і Литва. Генсек НАТО закликав Росію відмовитися від зазіхань на Україну.

За матеріалами http://news.liga.net

 

 
 

на правах реклами:
Двери межкомнатные Воронеж