Шотландський єпископат: Дозволити домашній аборт – це ідеологічне рішення
  • Втр, 28/04/2020 - 15:15

Голова Конференції єпископату Шотландії єпископ Х'ю Гілберт у листі до Міністерства охорони здоров’я виступив проти дозволу на проведення фармакологічних абортів вдома. На його думку, рішення має ідеологічний характер і мало стосується здоров’я жінок під час пандемії коронавірусу.

«Я думаю, що це щось глибоко депресивне, що в процесі такого безпрецедентного часу, як пандемія коронавірусу, коли ресурси майже кожного уряду у світі призначені для рятування життя, особливо найслабших та найбільш вразливих членів суспільства, уряд Шотландії продовжує працювати над тим, щоби припинити життя цих найслабших – ненароджених дітей», – написав у спеціальному листі голова шотландського єпископату єпископ Х'ю Гілберт.

«Ще більш гнітюче те, що уряд Шотландії вважає за доцільне сприяти абортам в домашніх умовах, наче це нормальна справа, рівнозначна прийому будь-яких інших ліків вдома. Ця позиція здається скоріше справою ідеології, аніж справжньою турботою про здоров'я жінок», – додав він.

Уряд Шотландії під час пандемії коронавірусу зняв обмеження на фармакологічні аборти в домашніх умовах.

Медичний аборт – це двоетапний процес прийому міфепристону та мізопростолу. Міфепристон блокує дію прогестерону, спричиняючи смерть дитини. Мізопростол приймається за два дні після цього і викликає народження мертвої дитини.

Жінка, яка вирішує зробити аборт, може замовити фармакологічні засоби онлайн. Перед застосуванням, вона повинна проконсультуватися з лікарем телефоном або за допомогою відеозв’язку. Подібні правила запровадили Великобританія та Північна Ірландія.

Голова шотландського єпископату також вказав не лише на факт вбивства невинної дитини, але й наражання жінки на серйозні наслідки проведеної вдома процедури. Існує ризик сильної кровотечі, що вимагає шпиталізації, що в сучасних умовах дуже важко. Крім того, під час короткого відеозв’язку чи телефонної розмови неможливо визначити, чи хоче жінка зробити аборт добровільно чи змушена це робити.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць