Січнева «Кана»: «Різдво – поміж традицією та комерцією»
  • Срд, 25/12/2013 - 00:12

Давно говорять про надмірну комерціоналізацію Різдва, про те, що за метушнею, застіллями, подарунками і шопінгом втрачається сакральна суть свята. Як у цих змінах зберегти суть Різдва, не втратити його сенсу? Про це та інше - у січневому числі християнського журналу для родин «Кана».

Анна Пецюх, головний редактор журналу говорить, що «попри тривожний час в країні, попри стояння наших редакторів на Майдані, ми старалися підготувати для наших читачів світлий, святковий номер журналу».

Анатолій Бабинський у статті «Бог входить у нашу історію» проводить паралель між теперішньою політичною ситуацію в Україні та періодом ізраїльської історії у час народження Ісуса Христа. Тоді територія, на якій проживав обраний народ, уже понад півстоліття була окупована римськими військами. Революційні настрої в народі «зашкалювали». Юдейська еліта була розділена на політичні блоки та партії. Одні з них прагнули збройного перевороту і підіймали більші чи менші повстання, які закінчувалися жорстокими розправами з боку влади… А звичайний, простий люд жив у бідності, обтяжений купою «кредитів»…

В інтерв’ю «У Різдві нема солодкості», Тарас Тимо, викладач богослов`я, каже: «Світ є недосконалим, у ньому є зло, страждання, одне слово, те, що християнське богослов’я називає «гріхопадінням». Для того щоб перемогти це зло, Бог, Творець світу, стає людиною і зцілює цей світ із середини Своєю присутністю. У цьому і є суть Різдва».

У цьому числі «Кани» читачі зможуть «завітати на гостину» до сім`ї Богдана та Люби Паляниць, які мають трьох доньок і вміло організовують своє побутове життя на невеличкій площі університетського гуртожитку. І це не заважає їм розвивати у своїх стосунках найголовніше – любов і повагу один до одного.

Також у «Кані»: інтерв`ю з отцем-місіонером Самуелем Медлей; розповідь про католиків-африканців, які живуть в Україні; статті про особливості виховання хлопців та дівчат і про статеве життя у подружжі; інтерв'ю з іконописцем; подорож до Землі Обітованої, блоги, кінорецензії, оригінальні кулінарні рецепти, поради про здоров'я та дозвілля.

Нагадаємо, що журнал «Кана» можна передплатити. Передплатний індекс: 68747.
Вартість передплати журналу “Кана” на 2014 рік, включно з поштовими витратами: 1 міс. - 14.55 грн., 3 міс. - 43.05 грн., 6 міс. - 84.45 грн., 11 міс. - 154.05 грн.

Деталі придбання - на сайті видавництва «Свічадо».

Про новини з «життя» «Кани» читайте на нашій сторінці у Фейсбуці.