Синод Єпископів про молодь: затверджено Робочий документ
  • Птн, 11/05/2018 - 14:40

Від 7 до 8 травня 2018 р. у Ватикані відбувалася четверта зустріч XIV Звичайної Ради Генерального Секретаріату Синоду Єпископів, праці якої очолив особисто Папа Франциск. Мова йде про орган, який допомагає у приготуванні XV Звичайної асамблеї Синоду Єпископів, що збереться у Ватикані в жовтні цього року на тему: «Молодь, віра та розпізнавання покликання».

Шлях приготування до Синоду про молодь

Засідання розпочалися з вступного слова кардинала Лоренцо Балдіссері, Генерального Секретаря Синоду Єпископів, який, насамперед, подякував Святішому Отцеві за активну участь в процесі приготування до Синоду. Далі він представив працю над приготуванням проекту Робочого документу (Instrumentum laboris).

Кардинал Балдіссері зауважив, що цей проект готувався із залученням експертів, які зібрали матеріали, що походять з п’яти основних джерел. Ними є відповіді на Опитувальник, розповсюджений разом з Підготовним документом, відповіді молоді на анкету в мережі інтернет, напрацювання Міжнародного семінару про становище молоді, що відбувся у вересні 2017 року, різні зауваження й коментарі, що надійшли від окремих осіб чи груп, і, врешті, Кінцевий документ передсинодальної зустрічі молоді, що відбувалася наприкінці березня.

Затверджено робочий документ

Після доповіді Генерального Секретаря учасникам засідань було представлено проект Робочого документу. Відбувся обмін думками та пропозиціями, що були внесені до проекту, аби надати Отцям Синоду належний засіб для дискусії в Залі Синоду. Всі учасники затвердили остаточний текст.

Інші організаційні питання

Члени Звичайної Ради також обмінялися думками щодо деяких аспектів й організаційних критеріїв Синоду Єпископів та наступної Звичайної загальної асамблеї. Модератором дискусії був Заступник секретаря Фабіо Фабене.

Наприкінці Святіший Отець подякував учасникам зустрічі за їхній внесок і за атмосферу братерського сопричастя, в якій відбувалися засідання.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць