Словаччина: християнські табори для молодих політиків
  • Суб, 12/05/2018 - 18:38

Асоціація християнських молодіжних спільнот у Словаччині проводить інтенсивні курси для християнських кандидатів, які мають намір балотуватися на цьогорічних місцевих виборах і хочуть поєднувати політичні амбіції зі своєю вірою та моральними принципами. Про це повідомляє інформагентство SIR.

Політика, не зрікаючись духовного життя

Учасники курсів вчитимуться, як планувати свою виборчу кампанію, як зробити її ефективною та які засоби потрібні для цього, як конкретно займатися політикою, не будучи змушеними робити уступки щодо питань, які стосуються духовного життя. Триденні курси-табори відбуватимуться по всій країні.

«Проект був започаткований, як відповідь на необхідність надати поглиблене професійне формування тим вірним, які не є байдужими до того, в якому напрямку рухається наше суспільство й хочуть зробити активний внесок у формування нашого майбутнього на основі цінностей», – говорить координатор проекту Едуард Філо.

У світлі Євангелія

Під час таборів розглядатимуться такі теми як зростання особистості, взаємодія між людьми, комунікаційні вміння, виборчі стратегії, представлення власних політичних цілей: а все це – у світлі Євангелія.


Паломництво Святими місцями