Слово Євангелія на війні
  • Срд, 21/03/2018 - 12:49

16-18 березня 2018 р. відбулися великопосні реколекції і євангелізаційні місії у м. Маріуполі Донецької обл., які провели о. Михайло Іваняк, редемпторист та сестри-редемптористки с. Наталя Коромець та с. Августина Зембіцька. 

Вірні з парафії Преображення Господнього мали можливість роздумати над тим, як Бог присутній у щоденному житті християнина через молитву. Особлива присутність Бога і Його любові проявилася у Христових стражданнях. Місіонери мали змогу також відвідати військові частини і разом із воїнами, які несуть своє служіння в зоні АТО, роздумати над Христовими стражданнями, молитись за мир в Україні, а також просто поспілкуватись.

За цей час ми мали можливість по-особливому торкнутися життя людей на сході України. Побувати в містах і селах, де ще відчувається радянський безбожний дух, де зло несе війну, страждання, втрати. Це був час, коли власні життєві історії військових ставали реколекціями і для нас, бо там, де є відчай, біль, смерть, там, де здається, що Бог нікому не потрібен, кожна людина, з якою ми зустрілись, насправді шукала того, що може дати тільки Він.

Перебуваючи тут, йдучи шляхом цих людей, можна дуже глибоко торкнутись як безмежної Божої любові на хресті, так і безмежної надії у Христовому Воскресінні. На завершення нашого перебування із роздумами Хресної дороги ми відвідали парафію редемптористів у м. Бердянську Запорізької обл. Дякуємо Богові за цей час, і молімось за нові покликання для проголошення Євангелія Великого Відкуплення.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць