Сьогодні трагічний день для сім’ї і для нашої нації, – єпископи США
  • Чтв, 27/06/2013 - 00:46

26 червня Верховний Суд США ухвалив рішення, відповідно до якого скасовується основне положення федерального закону, яке обмежувало поняття шлюбу як союз між чоловіком і жінкою. «Це трагічний день для сім’ї і нашої нації», – йдеться у заяві Конференції католицьких єпископів США, яку вони видали з цієї нагоди.

«Загальне добро усіх, а особливо дітей, залежить від суспільства, яке намагається захищати істину подружжя. Тепер настав час подвоїти наші зусилля у свідченні цієї істини», – пишуть американські єпископи. – «Наша культура занадто довго приймала як належне те, що підтверджують людська природа, досвід, здоровий глузд і мудрий Божий задум: різниця між чоловіком і жінкою має значення, а також має значення відмінність між мамою і татом. І хоча культурі неодноразово не вдалося підсилити інститут сім’ї, це не причина для того, щоб здаватися. Настав час підсилити шлюб, а не визначати його по-новому».

«Тепер, коли Верховний Суд видав своє рішення, із оновленим закликом ми звертаємося до усіх лідерів та людей цієї доброї нації рішуче виступити разом заради поширення та захисту єдиного визначення подружжя: один чоловік, одна жінка, на все життя», – йдеться у заяві, яку підписав глава Конференції єпископів США, кардинал Тімоті Долан.

На завершення єпископи США просять про молитву в часі, коли рішення Суду проходить рецензію і уточнюються його наслідки.

За матеріалами usccb.org


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць