Спільне соціальне служіння - тема зустрічі Патріаршого економа з директорами БФ Карітас
  • Птн, 11/10/2019 - 14:30

Цими днями у Києві проходить зустріч директорів регіональних осередків Благодійного Фонду «Карітас» на яку було запрошено Патріаршого економа УГКЦ о. Любомира Яворського.

Патріарший економ презентував свою візію розвитку соціального підприємництва та соціального служіння в УГКЦ, відновлення справи Митрополита Андрея Шептицького та його соціально-економічної доктрини.  У програмі розвитку Економату Патріаршої Курії УГКЦ закладена місія Мудрої Справи: духовний і матеріальних розвиток громад через пошук можливостей та реалізацію потенціалу.

Отець Любомир подякував президенту Карітас та директорам локальних осередків фонду за вагомий вклад у соціальне служіння нашої Церкви та підтримку місцевих осередків по всій Україні. «У час найбільшого запиту суспільства про допомогу потребуючим, Карітас є тим центром, який завжди служить людям. Про це знають не лише в Україні, але і далеко за її межами», підкреслив Патріарший економ.

Розуміємо, що лише спільно нам вдасться реалізувати амбітні плани щодо соціального служіння нашої Церкви, створити соціальні підприємства і дати відповіді на ті виклики, що зараз є перед українським суспільством. З цією метою Економат проводить дослідження потреб громад щодо розвитку соціального підприємництва і учасники зустрічі домовилися про подальшу співпрацю та обмін досвідом задля розвитку традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, базуючись на християнських цінностях.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць