Спільним екуменічним молебнем в Івано-Франківську відзначили День міста
  • Пон, 07/05/2018 - 11:28

З нагоди Дня міста Івано-Франківська, у неділю 6 травня, на центральній площі біля міської ратуші відбувся спільний молебень за участю владик різних християнських конфесій. До молебню доєдналися сотні івано-франківців та гостей міста. Молилися за Боже благословення для усіх та мир в Україні.

«Усіх щиро вітаю зі святом. З самого ранку в наших храмах молилися за Івано-Франківськ, його мешканців, які сьогодні мають гарну нагоду зустрітися разом на святі і привітати один одного з Днем міста, яке ми, направду, любимо і шануємо. Воно є красиве, старовинне і молодіжне, наукове, християнське, бо маємо багато прекрасних храмів, де молимося за людей і мир в Україні і Боже благословення для усіх» - вітав усіх присутніх АрхІєпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин.

«1662 року Станіславів отримав Магдебурзьке право, а 1962 року отримує сьогоднішню назву – Івано-Франківськ. Ми святкуємо 356 річницю міста, яке пройшло різні епохи. Також різною тут була історія Церкви, діяльність греко-католицьких єпископів та  православних. Це місто багатьох національностей і, відповідно, культур, які у ньому комфортно себе почувають. Це місто дійсно високодуховне, висококультурне – дійсно європейське. Я живу тут уже двадцять років і кращого для мене немає. Дякую Богові за те, що став мешканцем Івано-Франківська і членом його громади», - наголосив митрополит Івано-Франківський і Галицький УПЦ КП Іоасаф (Василиків).

За матеріалами: власкор РІСУ Наталія Палій


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць