Співчуття Папи Франциска з приводу трагедії в Беніні
  • Втр, 26/09/2023 - 17:11

Через Державного Секретаря Святого Престолу Папа Франциск склав співчуття постраждалим внаслідок вибуху сховища нафтопродуктів в Беніні на кордоні з Кенією, що забрав життя щонайменше 35 людей.

«Його Святість із сумом дізнався про трагічну пожежу в Семе-Краке, що трапилася 23 вересня, та людські жертви, які вона спричинила. Він єднається з родинами загиблих, висловлюючи їм свою солідарність і скорботу. Він молиться за упокій загиблих, ввіряючи їх Божому милосердю, та за зцілення поранених», – читаємо у телеграмі співчуття, яку кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу, надіслав від імені Папи Франциска Преосвященному Арістіте Ґонсалло, Єпископові Порто-Ново, столиці Беніну, країни на заході Африки, де минулої суботи поблизу кордону з Кенією вибухнуло нелегальне сховище контрабандного пального. Вибух забрав щонайменше 35 життів, між якими троє дітей.

Підтримка Папи Франциска спрямована також до всіх тих, хто в даний час перебуває поруч з жертвами пожежі. «Просячи Діву Марію принести силу та розраду всім, хто постраждав від цієї трагедії, – підсумовує телеграма, – Святіший Отець призиває на кожну особу та на всю країну божественні благословення як знак розради».


Паломництво Святими місцями