США: П’ятдесят чотири дні молитви за подружжя та сім’ю
  • Втр, 11/08/2015 - 12:31

П’ятдесят чотири дні молитви за подружжя та сім’ю: така акція буде проведена у США з ініціативи Апостольства Вервиці для євангелізації. Вона розпочнеться 15 серпня, в урочистість Внебовзяття Пречистої Діви Марії, та триватиме до 7 жовтня – свята Пречистої Діви Марії Розарію.

У листі, якого провідник згаданої асоціації архиєпископ Джером Лістекі надіслав до всіх американських ієрархів, підкреслюється, що «перед обличчям сучасної кризи культури всі ми потребуємо заступництва Пречистої Діви Марії». Цьогорічна молитовна акція не випадково зосереджена на подружжі та родині, які, за словами єпископа, є «ключовими темами наших днів», зважаючи на те, що у Філадельфії від 22 до 27 вересня за участю Папи Франциска відбуватиметься Всесвітня зустріч сімей, а від 4 до 25 жовтня – Синод у Ватикані на тему сім’ї. Архиєпископ Лістекі висловив сподівання, що дні молитви спричиняться до «духовного оновлення країни».

Така акція проводиться вже вдруге. За словами організаторів, її завданням є запропонувати послання надії. Вони заохочують проказувати молитву на вервиці у згаданих наміреннях як індивідуально, так і в молитовних групах, в родинах, в парафіях та спільнотах. Від 15 серпня до 10 вересня молитва відбуватиметься у формі благання, натомість від 11 вересня до 7 жовтня матиме подячний характер. Додатково у молитовних наміреннях заохочується звернути увагу на такі теми, як мир, захист людського життя і релігійної свободи.