Створено портал з віртуальноюї реконструкцією Хресної дороги Спасителя
  • Срд, 29/03/2017 - 18:35

Портал JerusCandle.com запустив два віртуальних тури для тих, хто бажає, але поки не може фізично відвідати Святу землю. Портал пропонує всім бажаючим пройти хресним шляхом Христа і відвідати храм Гробу Господнього.

Проект «Свічка Єрусалиму» надає можливість побачити святиню своїми очима навіть тим, хто через фінансові причини або через зайнятість поки не може відвідати її фізично.

У Старому місті Єрусалиму збереглася  Via Dоlorosa - дослівно «Шлях страждань», або «Хресна дорога». Саме тут Господь Ісус Христос ніс хрест на Голготу.

Тисячі християн йдуть по цій дорозі, щоб з новою силою відчути знайоме одкровення. Всього на цій дорозі чотирнадцять зупинок, дев'ять з них розташовані на вулицях Старого міста, а решта п'ять - на території Храму Гробу Господнього.

Крім «Хресної дороги», віруючі можуть ознайомитися і з іншим віртуальним туром - «Храм Гробу Господнього», який включає в себе:

- місце, де Ісуса позбавляють одягу;

- місце, де Ісуса прибивають до Хреста;

- місце, де був встановлений Хрест, на якому помер Христос;

- місце, де зробили миропомазання тіла померлого Христа, знятого з Хреста;

- місце положення в труну тіла Ісуса.

Обидва тури зроблені настільки зручно і якісно, що дійсно створюють у глядача ефект присутності. Крім того, в них міститься багато корисної інформації від аудіогіда, який супроводжує вас по запропонованих святих місцях.


Потребують допомоги!!!

Першокласник Сашко Гук
потребує термінової операції

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць