Свята Марія Ґвадалупе Ґарсія Савала – життя, віддане служінню хворим
  • Пон, 13/05/2013 - 11:26

Анастасія Ґарсія Cавала народилася у Мексиці 27 квітня 1878 року. Маючи 23 роки, вже будучи зарученою, відчула покликання до богопосвяченого життя, щоб служити хворим та бідним. Порадившись з духовником, розірвала заручини, а згодом з його допомогою заснувала Згромадження Слугинь Святої Маргарити-Марії та убогих, в якому прийняла чернече ім’я Марія Ґвадалупе.

 

Обрана Генеральною Настоятелькою, виконувала це служіння протягом усього свого життя. Не зважаючи на те, що походила із заможної родини, з радістю прийняла умови суворого чернечого життя, навчаючи сестер любити убогість і простоту, щоб вміти краще служити хворим. Коли лікарня, якою опікувалися сестри, зазнала важких економічних труднощів, протягом кількох років Мати Марія разом з сестрами збирали пожертви на вулицях міста, щоб розв’язати проблеми утримання хворих.

 

Мати Марія Ґвадалупе Ґарсія Савала упокоїлася в Господі 24 червня 1963 року в місті Ґвадалахарі, Мексика, маючи 85 років. Але ще досі серед мешканців міста живе слава її святості.

 

Проголошена святою 12.05.2013р.

Текст із сторінки http://uk.radiovaticana.va