Святіший Отець онкохворим дітям: Ісус не залишає вас
  • Пон, 29/05/2023 - 16:23

Зустрічаючись із неповнолітніми пацієнтами онкологічної клініки з польського місця Вроцлава, Папа Франциск підкреслив, що Бог їх любить і ввіряє їм завдання свідчити про Його любов.

«Я тут, між вами, щоби підбадьорити вас, щоби заохотити бути апостолами Божої любові», – сказав Папа Франциск, зустрічаючись у понеділок, 29 травня 2023 р., вранці з групою дітей, що лікуються від раку в онкологічній клініці, що в місті Вроцлаві, Польща.

Присутність, що дарує надію

Промовляючи до дітей, які змагаються з важкою недугою, Святіший Отець визнав, що їхній життєвий шлях непростий, бо вони мусять перемогти хворобу чи співжити з нею, «що не є легко». «Як же часто в житті ми потрапляємо в ситуації, що вже не маємо сил іти далі. Але ви ніколи не є самотніми! Ісус завжди поруч і каже: “Вперед, я з тобою!”, “Я тримаю тебе за руку”», – зазначив він, підкреслюючи, що Ісус завжди поруч, «щоб давати нам надію».

Свідки Божої любові

«Бог любить вас, дорогі діти», – вів далі Папа, запитуючи їх, чи вони хочуть бути апостолами Божої любові в Церкві та світі. «Ісус потребує також і вас для цього свідчення. Він ввіряє вам свої проекти і запитує: “Чи хочете бути моїми апостолами Божої любові?”. З ентузіазмом скажіть Йому “так” і несіть іншим радість Божої любові», – заохотив Святіший Отець, додаючи, що якщо хтось почувається покинутим, то не слід забувати також і про те, що «Богородиця завжди поруч, особливо тоді, коли тягар хвороби з усіма своїми проблемами дає про себе знати».


Паломництво Святими місцями