Техаський політик, що бореться за повну заборону абортів, після численних погроз смерті попросив захисту поліції
  • Втр, 07/02/2017 - 10:13

Член Республіканської партії в штаті Техас Тоні Тіндерголт разом з дружиною Бетані перебувають під захистом поліції після численних погроз смерті, скерованих до них в наслідок подання політиком проекту закону, що повинен заборонити аборти в штаті Техас.

Як зазначив представник політика, Майка Кавано, наразі неможливо розповісти про подробиці погроз, оскільки на даний час триває розслідування. Однак він підтвердив, що родина Тіндерголт отримувала «численні погрози смерті, в результаті чого була поставлена під захист Департаменту громадської безпеки».

За повідомленнями LifeSiteNews, проект закону №948 під назвою «Акт про скасування абортів у Техасі», який подає Тіндерголт, робить аборт злочином, як це було в країні до винесення в 1973 році рішення Верховного Суду США «Roe v. Wade». Відповідно до його закону, матір і лікаря, який проводить аборт, можуть звинуватити у вбивстві навіть у тому випадку, коли дитина була зачата в штучний спосіб або через зґвалтування чи інцест.

«Живе людське дитя, від моменту запліднення від злиття людського сперматозоїда з людською яйцеклітиною, наділене тими ж правами, повноваженнями і привілеями, які закони штату гарантують усім іншим людським дітям», – йдеться у проекті закону. 


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць