«Теплий вечір» від «Центру Опіки Сиріт»
  • Чтв, 31/01/2019 - 17:17

30 січня 2019 року місія «Центр Опіки Сиріт» ЛА УГКЦ організувала «Теплий вечір» – вечір подяки. Цей захід відбувся у стінах приміщення на вул. Короленка, 7. На захід було запрошено друзів та партнерів, а також усіх тих, хто має бажання приєднатися до нашої діяльності.

Вечір розпочав ведучий заходу, Назар Бійчук. Опісля голова місії, о. Роман Прокопець разом з усіма помолився та окропив усіх присутніх Йорданською водою. Капелан звернувся до усіх із подякою та проханням підтримати місію у нелегкій боротьбі за приміщення, яке обласна рада висунула на аукціон!ї. Гучною колядою всіх вітав  P&P Quintet, Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла. Впродовж вечора капелани та волонтери ділилися проектами, які вдалося втілити у 2018 році.

Забаву продовжив Вертеп вівтарної дружини Храму свв. апп. Петра і Павла,  «Родина. Троїсті музиканти», та Вертеп курсантів сержантського коледжу. Смачним кулішем усіх частували козаки з товариства «Кіш», м’ясо на грилі приготували кулінари компанії «Грилекс – Грилі & Барбекю», а та солодощі – господині Львівської волонтерської кухні.

«Центр Опіки Сиріт» висловлює щиру вдячність усім, хто зробив цей вечір по справжньому теплим та затишним, а також усім тим, хто підтримує місію та вболіває за неї. Особлива подяка п. Катерині – вихователю Дитячого будинку сімейного типу за допомогу в оформленні приміщення, вихованцям Винниківської санаторної школи за малюнки, які прикрасили стіни, волонтерам ЦОС, які вели активну підготовку до заходу та під час нього.

«Центр Опіки Сиріт» 


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць