Тернопільщина готується до Загальноукраїнської прощі у Зарваниці
  • Птн, 01/06/2018 - 10:13

31 травня у Тернопільській обласній державній адміністрації відбулося засідання щодо проведення Загальноукраїнської прощі до Зарваниці, яка відбудеться 14-15 липня. Участь у зустрічі взяли Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк), священики архиєпархії та представники різних структурних підрозділів Тернопільської ОДА.

За словами митрополита Василія усі прощі у Зарваниці відбуваються на найвищому рівні і слава про це святе місце розійшлася по всьому світу: «Зарваниця належить до 20-ти найбільших відпустових місць. Цього року паломники об’єднаються у спільній молитві та прославлятимуть Бога. Дуже хочу, щоб усі, хто прибудуть на прощу, освятилися там, стали більше любити Бога і більше робити добра».

На засіданні, яке очолив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна обговорювалися питання проживання та харчування паломників, медичного забезпечення під час проведення прощі, озвучення та освітлення духовно-мистецької програми для молоді, яка відбудеться на співочому полі.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць