Тернопільські реабілітологи вдосконалили навики проводу родин військовослужбовців у кризових ситуаціях
  • Пон, 18/06/2018 - 10:39

12-14 червня у Брюховичах в приміщенні василіянськоого інституту філософсько-богословських студій ім. Митрополита Йосифа Велямина Рутського відбувся триденний вишкіл лідерів груп взаємодопомоги, які служать для дружин і матерів учасників АТО. На вишкіл прибули представники єпархій, екзархатів УГКЦ, в тому числі психологи, психотерапевти, реабілітологи з Дніпра, Полтави, Запоріжжя, Львівщини, Івано-Франківщини, Тернопільщини.

Тернопільсько-Зборівську архиєпархію представили о. Микола Квич, капелан та організатор реабілітаційних програм для військових у Зарваниці, психологи Ігор Хубківський і Марія Ніженко.

Темою вишколу стали душпастирство і провід родин військовослужбовців у кризових ситуаціях. Отримані знання, обмін досвіду, плани на перспективу учасники привезуть з собою для подальшої праці з потребуючими.

Вишкіл модерувала Іванна (Гудь), адміністративний асистент Координаційної Ради, координатор напрямку служіння для дружин і матерів учасників АТО. Проводили захід Галина Нетлюх, практичний психолог, заступник директора інституту психічного здоров'я Українського католицького університету, та о. Ростислав Височан, військовий капелан Департаменту Патріаршої Курії УГКЦ у справах силових структур України.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць