Тимчасовий Глава УПЦ МП закликав українських військових порушувати присягу
  • Срд, 06/08/2014 - 20:01

Місцеблюститель київської митрополичої катедри УПЦ МП митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій закликав українських військових до зради присязі на вірність народу України. Це він зробив в інтерв’ю одіозному українофобу Васілію Анісімову. Під виглядом християнської проповіді митрополит Онуфрій закликав українських військових православного віросповідання не стріляти в терористів, яких митрополит назвав православними ополченцями, цим самим закликаючи їх до порушення присяги, за яке вони би мали відповідати перед військовим трибуналом.

Також митрополит Онуфрій заявив, що вважає збройний конфлікт на Донбасі ударом інтересів геополітичних Сходу і Заходу. Тобто, на думку митрополита, очевидно, не йдеться про агресію Росії, а про боротьбу Росії та Західного світу.

Митрополит Онуфрій висловив переконання, що Європа живе без Христа. Тим самим митрополит став ретранслятором узагальнених звинувачень на адресу Європи, які останнім часом використовує російська антиукраїнська пропаганда.

Цим своїм інтерв’ю митрополит Онуфрій вчергове завдав удару по іміджу своєї начебто проукраїнськості, який йому від часу його поставлення у функцію Місцеблюстителя намагаються зліпити деякі пропагандисти московського православ’я в Україні.


Паломництво Святими місцями