Тиждень молитов за єдність християн пройде у всьому світі
  • Втр, 03/01/2017 - 13:27

На тему "Примирення – любов Христа спонукує нас", взяту з Другого Послання до Коринтян, з 18 до 25 січня 2017 року у всьому світі буде проводитися Тиждень молитов про єдність християн.

В цьому році тексти для екуменічної молитви підготували християни Німеччини. Як зазначає у своїх матеріалах німецька підготовча комісія, на цей рік припадає 500-річчя Реформації, що знайшло в них своє відображення. Тут підкреслюється два аспекти: з одного боку є служіння Божої любові і благодаті, що звертає увагу на основну турботу Церков, які виросли з Реформації Мартіна Лютера, а з іншого боку - підкреслюється в матеріалах біль, викликаний такими глибокими ранами, що вплинули на Церкву, з відкритим зазначенням на провину і кроки на шляху до примирення.

З 81 млн. жителів Німеччини 50 млн. – християни. Близько однієї третини – це лютерани, одна третина є католиками, і менш третини - не сповідують жодної з релігій. 1,7% населення становлять православні, ще 1,8% належать до однієї з так званих вільних Церков, 4,9% німецького населення – це мусульмани, 0,1% – іудеї.

Вперше ідея міжконфесійної молитви за єдність християн з'явилася в XIX столітті. В нинішньому форматі Тиждень молитов проводиться з 1908 року за ініціативою отця Пола Уотсона. Сьогодні - це циклічне святкування екуменізму. Кожен рік, з 18 до 25 січня, християни різних конфесій по всьому світі збираються разом на екуменічних богослужіннях, молитвах, конференціях, концертах та інших заходах.


Потребують допомоги!!!

Першокласник Сашко Гук
потребує термінової операції

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць