Держсекретар Ватикану в Україні

 • Четвер, Червень 23, 2016 - 09:41

  Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав 22 червня зустрівся з Президентом України Петром Порошенком. Зустріч відбулася на прохання Глави держави. У ній також взяв участь владика Борис (Ґудзяк), керівник Департаменту зовнішніх зв’язків.

 • Середа, Червень 22, 2016 - 19:54

  Хоч візит в Україну Державного Секретаря Святої Столиці П’єтро Пароліна закінчився у неділю 20 червня 2016 р., але немає сумніву в тому, що ЗМІ не тільки України, але й багатьох крїн світу ще повертатимуться до цієї події. У вівторок особливо численними були коментарі англійською та французькою мовами, як також перші підсумки та оцінки.

  Особливе зацікавлення викликало інтерв’ю Серджіо Кантоне, кореспондента європейського цілодобового інформаційного телеканалу Euronews, з кардиналом Пароліном, яке він провів в Апостольській Нунціатурі в Києві.

 • Середа, Червень 22, 2016 - 11:01

 • Вівторок, Червень 21, 2016 - 09:34

  Понеділок, 20 червня, став завершальним днем у візиті кардинала Пароліна. Цього дня найбільше можна було дізнатись про історію України, а також засмакувати екуменізм на практиці.

 • Вівторок, Червень 21, 2016 - 09:28

  Члени Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій під час зустрічі з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним секретарем Ватикану, 20 червня в Києві попросили передати запрошення Святішому Отцеві Папі Франциску відвідати Україну.

 • Вівторок, Червень 21, 2016 - 01:52

  Частина 1

  Минулого тижня українські ЗМІ з церковної тематики більше «бавилися» темою Всеправославного собору і сподіваннями на автокефалію Української православної церкви, аніж реальним і значущим для України незвичайно тривалим візитом Держсекретаря Ватикану кардинала П’єтро Пароліна. І на перший погляд для країни, де більшість населення ідентифікують себе з православ’ям, ситуація недивна. 

 • Понеділок, Червень 20, 2016 - 20:30

  Повний текст промови кардинала Пароліна під час зустрічі з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій.

  Вельмишановні та поважні брати Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій!

  Для мене перебування між вами є приводом великої честі та братерської радості. Мій розум і серце не можуть не згадати того моменту, коли Папа святий Йоан Павло ІІ, паломник в Україну, склав візит до цієї Всеукраїнської Ради, промовляючи слова любові та миру.

 • Понеділок, Червень 20, 2016 - 20:19

  «Рада відзначає двадцяту річницю свого заснування. Дозвольте скерувати вам від імені Папи Франциска найкращі побажання та привітання з нагоди цього важливого ювілею», – сказав кардинал П’єтро Паролін, Державний секретар Ватикану 20 червня в Києві під час зустрічі з Всеукраїнською радою Церков і релігійних організацій у рамках свого офіційного візиту в Україну.

 • Понеділок, Червень 20, 2016 - 17:07

  20 червня, під час свого офіційного візиту в Україну, Кардинал П’єтро Паролін, Державний секретар Ватикану, вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні. Після молитви та хвилини мовчання біля пам’ятного хреста, Його Еміненція відвідав екуменічну каплицю Непорочного Серця Матері Божої і Новомучеників українського народу.

 • Понеділок, Червень 20, 2016 - 16:35

  Просімо прощення та пробачаймо одні одних за всі завдані чи отримані образи, і рушаймо разом служити людині в ім'я того єдиного Господа, що дарував нам спасіння. Або ми станемо солідарними свідками Любові, або взагалі перестанемо існувати, бо чи самі себе знищимо, чи дозволимо іншим себе знищити.

  Про це сказав кардинал П’єтро Паролін, Державний секретар Ватикану, під час зустрічі з Всеукраїнською радою Церков і релігійних організацій в Києві 20 червня.

 • Понеділок, Червень 20, 2016 - 10:22

  У Вищій духовній семінарії Святого Йосифа у Брюховичах відбулась зустріч кардинала Пароліна з більше ніж сотнею семінаристів, вихователів та професорів усіх семінарій з різних куточків України. 

  Візит Державного секретаря розпочався зі знайомства із цілим комплексом споруд, що знаходяться на території семінарії. Це готель для паломників, безпосередньо семінарія, Теологічний інститут та ін. Біля пам`ятника св. Йоану Павлу ІІ кардинал Паролін поклав квіти. 

  Після цього Державний секретар увійшов до каплиці, де його чекали семінаристи, їх викладачі і опікуни.

 • Понеділок, Червень 20, 2016 - 10:20

  Повний текст промови кардинала П`єтро Пароліна до семінаристів під час зустрічі у Брюховичах у неділю, 19 червня 2016 року.

  Ваше Високопреосвященство Мечиславе Мокшицький, латинський архієпископе митрополите Львова! Вам особливе вітання не лише тому, що Ви у цій Семінарії — господар дому, але також і тому, що Ваша особа становить скарб спогадів, завдяки служінню, здійсненому зі справжньою посвятою протягом багатьох років біля Папи святого Йоана Павла ІІ та Папи Бенедикта XVI.

 • Понеділок, Червень 20, 2016 - 10:19

  На вихідних кардинала Пароліна приймав Львів. Зустрічі з представниками влади, Свята Меса у Латинській катедрі, посвячення музею, а також ділянки під будівництво храму. І, звичайно ж, зустрічі з пересічними вірянами.

 • Неділя, Червень 19, 2016 - 11:04

  18 червня 2016 року, Державний Секретар Апостольської Столиці Кардинал П’єтро Паролін освятив Архідієцезіальний музей, який стараннями митрополита Мечислава Мокшицького створено в Митрополичій Курії.

 • Неділя, Червень 19, 2016 - 11:03

  18 червня 2016 року, у другій половині дня, на південному передмісті Львова Державний Секретар Апостольської Столиці Кардинал П’єтро Паролін освятив місце і хрест та заклав наріжний камінь під будову духовного центру св. Івана Павла ІІ.

 • Неділя, Червень 19, 2016 - 10:51

  Хто міг би колись уявити, за часів переслідування, яке піддало вашу Церкву важким випробуванням, що протягом небагатьох років ця сама Церква матиме такий розвиток та зможе розбудувати власні інституції так широко та старанно! Дякуємо за це Богу, котрий «скинув могутніх з престолів, а підняв угору смиренних».

 • Субота, Червень 18, 2016 - 13:08

  Високопреосвященний Владико Мечиславе Мокшицький, римо-католицький Архієпископе Митрополите Львівський, дорогі Єпископи, священики, монахи та монахині, брати і сестри!

 • П'ятниця, Червень 17, 2016 - 21:29

  Президент Петро Порошенко за результатами зустрічі з Державним секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном зазначив, що між Україною та Ватиканом існує ефективний діалог, та відзначив високу увагу Святого Престолу до Української держави і питань безпеки на Європейському континенті.

  «Ми щиро цінуємо ті зусилля в галузі публічної дипломатії, які Папа Римський Франциск та вся католицька церква докладають задля встановлення миру в Україні. Духовна підтримка і молитви Його Святості вкрай потрібні українському народу», - підкреслив Глава держави.

 • П'ятниця, Червень 17, 2016 - 21:25

  Цей собор - центр єдності усієї Української Греко-Католицької Церкви, як на Батьківщині, так й в діаспорі. Ця споруда є символом важкої та героїчної історії вашої Церкви, яка повнотою занурилась у скарби східної християнської традиції та водночас є у повному сопричасті з Єпископом Рима, а отже — частиною того католицизму, яке, окрім того, що є рисою Церкви, становить також конкретну реальність. Саме завдяки цьому вона є знаком збіжності у різноманітті, яке знаходить у служінні наступника апостола Петра видимий центр єдності та постійне утвердження у вірі.

 • П'ятниця, Червень 17, 2016 - 14:54

  Учора кардинал П’єтро Паролін, Державний секретар Ватикану, у Запоріжжі чітко висловив позицію Ватикану щодо святості й недоторканості українських кордонів. Апостольська Столиця підтримує суверенітет Української Держави, і ті території, де українська влада не має контролю і люди змушені тікати від війни, повинні бути повернені під її контроль. Святість українських кордонів, які має забезпечувати міжнародне право, повинні бути шановані всіма.

Сторінки

Уська Орися -- доктор теології

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць