Папа в Шрі-Ланці і Філіппінах

 • П'ятниця, Січень 23, 2015 - 22:51

  Папа Франциск обговорив з журналістами широкий спектр питань, включаючи майбутню поїздку до США; як бути відповідальним батьком, не вдаючись до контролю народжуваності; колонізація гендерної ідеології і можливість поїздки Папи до Африки.

 • Середа, Січень 21, 2015 - 15:26

  «Тиждень молитов за єдність християн, який відзначаємо саме тепер, дає нам нагоду замислитись над нашою приналежністю до Христа і до Церкви», – сказав Папа Франциск, вітаючи паломників наприкінці загальної аудієнції у середу, 21 січня 2015 р., закликавши, зокрема, молодь молитися за те, «щоб усі християни стали однією великою родиною», а хворих – жертвувати у цьому наміренні свої страждання.

 • Вівторок, Січень 20, 2015 - 15:49

  Святіший Отець майже годину спілкувався з журналістами на зворотному шляху з Маніли до Рима. Він підтвердив, що відвідає Південну Америку і сподівається цього року відвідати Африку.

  З приводу візиту до Філіппін, Святіший Отець розповів, що він був зворушений щирими жестами філіппінців, особливо їхньою радістю, навіть у розпал тропічного шторму. «Ця радість ‒ не фальшива радість. Їхні посмішки не були намальовані, ‒ сказав він. – А за цією посмішкою знаходиться звичайне життя, знаходяться біль і проблеми».

 • Вівторок, Січень 20, 2015 - 13:15

  Папа Франциск і кардинал Тагле показали сім'ям, які мають проблеми зі слухом, жест любові. Але не всі його зрозуміли.

  Після цієї зустрічі в п'ятницю з сім'ями в Mall of Asia Arena ми з Якубом Шимчуком отримуємо питання, що ж то за знак, який показали Франциск і кардинал Луїс Антоніо Tагле. Вони позували для фото з жестом, в якому вказівний палець і мізинець витягнуті, а два інших сховані.

 • Понеділок, Січень 19, 2015 - 22:04

  У понеділок 19 січня 2015 р., ввечері, повернувшись з Апостольської подорожі до Шрі-Ланки і Філіппін, дорогою від аеропорту «Чампіно» до Ватикану, Вселенський Архиєрей за традицією, яку він започаткував, насамперед відвідав Папську Базиліку Santa Maria Maggiore (Святої Марії Більшої) в Римі, щоб подякувати Пресвятій Богородиці за успішне паломництво та ввірити Її материнській опіці духовні плоди цієї прощі.

 • Понеділок, Січень 19, 2015 - 11:15

  Справжня любов означає любити і дозволити себе любити. Про це говорив Папа Франциск, зустрічаючись з філіппінською молоддю на території спортивного комплексу католицького університету святого Томи в Манілі, що є найстаршим і найбільшим у Азії, який майже 400 років провадять Отці Домініканці. На початку зустрічі представники молоді поділилися свідченнями, після чого Папа дав відповідь на їхні сумніви та запитання.

 • Неділя, Січень 18, 2015 - 15:40

  Постаті Дитятка Ісуса Папа Франциск присвятив свою проповідь, виголошену під час останньої велелюдної події своєї VII Апостольської Подорожі – Святої Меси з мільйонами прочан в столиці Філіппін місті Манілі. Цієї неділі Філіппінська Церква відзначала празник «Святого Дитяти», статуя Якого втішається великим культом серед місцевого люду з часів християнізації цих островів.

 • Неділя, Січень 18, 2015 - 15:39

  Добіг до кінця візит Папи Франциска до Філіппін, що був другим етапом VІІ Апостольської подорожі до Азії. В його програму входила зустріч з молоддю та багатомільйонна Свята Меса.

 • Субота, Січень 17, 2015 - 23:52

  Субота 17 січня 2015 – третій день перебування Папи Франциска на Філіппінах, що є другим етапом VІІ Апостольської подорожі Папи Франциска за межі Італії, був особливим. Цього дня Святіший Отець відвідав острів Лейте, 650 кілометрів від Маніли. Це один з регіонів, який  2013 року найбільше постраждав від тайфуну «Йоланда», який вважається одним із найсильніших в історії метереології. Він забрав життя понад 6 тисячам осіб, зруйнував місцеві інфраструктури, в загальному від нього постраждало понад 15 мільйонів людей.

 • Субота, Січень 17, 2015 - 17:59

  «Я сьогодні тут для того, щоб сказати вам, що Ісус є Господом, Який не розчаровує», – сказав Папа у проповіді, яку від виголосив під час Святої Меси в Таклобані, на яку зібралися люди, які рік тому пережили жахливе стихійне лихо. Відклавши наперед написаний текст, Святіший Отець віддав перевагу тому, щоби безпосередньо звернутися до слухачів, промовляючи по-іспанськи, а його слова перекладав один із співслужителів.

 • Субота, Січень 17, 2015 - 17:56

  Наше ставлення до бідних – це критерій того, як ми самі будемо суджені. Про це Папа Франциск пригадав у своєму слові, приготованому з нагоди зустрічі з єпископами, священиками, богопосвяченими особами, семінаристами та родинами, які пережили тайфун. З огляду на зміни в програмі подорожі, пов’язані з погіршенням погодніх умов, він був змушений скоротити свій візит на острів Лейте, щоб змогти відлетіти до Маніли. Тому зустріч у катедральному соборі Пало обмежилася коротким побажанням, спільною молитвою та благословенням, а свої роздуми Папа залишив на письмі.

 • Субота, Січень 17, 2015 - 12:38

  Кожне церковне служіння народжується з любові, а життя, посвячене Богові, є знаком миротворчої Христової любові. На це, у світлі євангельського діалогу Ісуса зі святим Петром, звернув увагу Папа Франциск, проповідуючи під час Святої Меси в катедральному соборі Маніли, в якому на Євхаристійне богослуження з Наступником святого Петра зібрався єпископат, духовенство, чернецтво та семінаристи.

 • П'ятниця, Січень 16, 2015 - 21:49

  Першою подію насиченого дня Вселенського Архиєрея в Манілі, столиці Філіппін, була зустріч з президентом країни Беніґно Акіно. Урочиста церемонія привітання була поєднана з візитом ввічливості до Глави Держави та зустріччю з представниками влади та дипломатичного корпусу

  Після приватної розмови, зустрічі з сім’єю президента, обміну подарунками та представленням офіційних делегацій, відбулась зустріч Вселенського Архиєрея з представниками членами філіппінського уряду та дипломатичним корпусом.

 • П'ятниця, Січень 16, 2015 - 21:46

  Зранку 16 січня в катедральному соборі філіппінської столиці Папа Франциск очолив Святу Месу, в якій, крім численних віруючих і паломників, взяли участь місцеві єпископи, священики, монахи, монахині і семінаристи. «Бідні знаходяться в центрі Євангелія, вони перебувають в самому серці Доброї Новини, - підкреслив у своїй проповіді Святіший Отець. – Якщо з Євангелія видалити бідних, то послання Христа неможливо буде зрозуміти».

  Повідомляє російська сторінка Радіо Ватикану.

 • П'ятниця, Січень 16, 2015 - 20:41

  У пʼятницю, перебуваючи у Манілі на зустрічі із більше ніж тисячею сімей, Папа Франциск піддав критиці те, що Він назвав «ідеологічною колонізацією сімʼї», і підтримав позицію свого попередника щодо підтримки заборони контрацепції, - повідомляє Crux.

 • П'ятниця, Січень 16, 2015 - 17:56

  Під час 6-годинного перельоту з Коломбо до Маніли, Папа Франциск протягом 45 хвилин спілкувався з журналістами, які його супроводжують у поїздці. Серед порушених тем - недавні теракти в Парижі і процес примирення в Шрі-Ланці. Також Папа згадав про своє послання для Філіппін і про енцикліку на тему захисту навколишнього середовища, яка вийде влітку.

 • П'ятниця, Січень 16, 2015 - 17:54

  Ніколи не втрачати здатність мріяти закликав Папа Франциск численні філіппінські сім’ї, зустрічаючись з ними наприкінці свого другого дня перебування на Філіппінах. Свої роздуми він побудував у світлі євангельської розповіді про те, як ангел об’явив святому Йосифові у сні Божі наміри щодо Пресвятої Родини. Під час відпочинку йому об’явилася Божа воля, зауважив Наступник святого Петра, виокремивши наступні три теми: відпочивати у Господі, підвестися з Марією та Ісусом та бути пророчим голосом.

 • Четвер, Січень 15, 2015 - 17:51

  Сьогодні, 15 січня 2015 року, в часі перельоту з Шрі-Ланки до Філіппін Святіший Отець Франциск дав свою оцінку діяльності французького часопису «Charlie Hebdo», члени редакції якого стали жертвами терористичного акту.

  Як повідомляє англомовна редакція «Радіо Ватикан», Папа заявив, що «і свобода слова і свобода віросповідання – фундаментальні права людини. Але на свободу слова існують обмеження».

 • Четвер, Січень 15, 2015 - 17:34

  Метою Апостольського візиту Папи Франциска до Філліпін, другого етапу VІІ Апостольської подорожі Вселенського Архиєрея поза межі Італії, є прагнення висловити солідарність з постраждалими від руйнівного тайфуну, який обрушився на цю країну у листопаді 2013 року, спричинивши величезну матеріальну шкоду та забравши кілька тисяч людських життів. Відвідуючи терени, заторкнуті стихійним лихом, Папа відслужить для постраждалих Святу Месу та матиме зустрічі з людьми, які пережили цю трагедію. Серед інших заходів варто згадати зустріч з родинами.

 • Четвер, Січень 15, 2015 - 17:32

  З нагоди візиту Папи Франциска в Шрі-Ланку місцева влада оголосила амністію, згідно з якою на свободу з в'язниць вийшли 612 осіб - 575 чоловіків і 37 жінок, повідомила місцева "Daily Mirror", з посиланням на пенітенціарний департамент країни.

  Під спеціальну амністію потрапили ув'язнені старші 75 років, а також засуджені за дрібні злочини. З приводу звільнення ув'язнених 14 січня 2015 р. відбулася спеціальна церемонія у в'язниці «Велікада» - найбільшої і суворої пенітенціарної структури в країні. Повідомляє білоруська сторінка Радіо Ватикану.

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць