Папа в Туреччині

 • Середа, Грудень 3, 2014 - 15:16

  Спогадам і підсумкам з Апостольської подорожі до Туреччини була присвячена загальна аудієнція, яку Папа Франциск провів на площі Святого Петра у Ватикані у середу, 3 грудня 2014 року. Але перед тим, як прибути на площу, він привітався із хворими, які з огляду на дощову погоду зібралися у залі ім. Павла VI. Там також відбулася коротка зустріч з учасниками ІІІ Саміту християнських та мусульманських провідників.

 • Середа, Грудень 3, 2014 - 10:57

  Наступного дня після візиту Папи Римського Франциска, Конференція єпископів Туреччини дякує Святішому Отцеві від імені всієї місцевої спільноти за підтримку і візит, що приніс користь всій країні.

  Дякуємо, Папа Франциску, за дар Вашого візиту в Туреччину. Тут можна було зустрітись не тільки з працьовитим і щедрим народом, а також і з живою християнською спільнотою. Хоча місцева католицька спільнота є меншістю, однак відомо, що вона є складовою більшої Спільноти, і дає  мужність, силу і надію в боротьбі зі щоденними труднощами  християнського свідчення.

 • Понеділок, Грудень 1, 2014 - 14:17

  Під час перельоту зі Стамбулу до Риму, Папа Франциск, як це відбувалося на завершення попередніх Апостольських подорожей, дав підсумкову прес-конференцію для журналістів, акредитованих при Ватиканському прес-центрі, що входили до його супроводу. Значна частина запитань та відповідей стосувалася діалогу.

 • Понеділок, Грудень 1, 2014 - 14:10

  Перед самим від’їздом з Туреччини Папа Франциск зробив несподівану зупинку, щоб відвідати тяжко хворого вірменського Константинопольського патріарха Месропа Мутафяна, який перебуває в лікарні. Про це повідомляє англомовна редакція «Радіо Ватикан».

  У 2008 році було офіційно оприлюднено, що теперішній вірменський Константинопольський патріарх страждає від хвороби Альцгеймера і фактично відійшов від виконання своїх обов’язків та суспільної діяльності. Попри це він і надалі залишається офіційним патріархом. Його обов’язки на даний момент виконує архиєпископ Арам Атесян.

 • Понеділок, Грудень 1, 2014 - 00:58

  До Вселенського патріарха Варфоломія завітав Папа Римський Франциск. Сигнали, які вони подали, можуть означати радикальні зміни у християнському світі і в Україні - також. Випуск ТСН.Тиждень за 30 листопада 2014 року.

   

 • Неділя, Листопад 30, 2014 - 16:50

  «Неодноразово, як Архиєпископ Буенос-Айреса, я брав участь а Божественній Літургії православних громад цього міста, але сьогоднішнє моє перебування у цій патріаршій церкві святого Юрія, святкуючи святого Апостола Андрія, первозванного та брата святого Петра, Покровителя Вселенського Патріархату, є справді особливою благодаттю, яку Господь дарує мені», – цими словами Наступник святого Петра розпочав свою промову, виголошену наприкінці Святої Літургії в головному храмі Константинопольського Патріархату.

 • Субота, Листопад 29, 2014 - 21:08

  «Ваша Святосте, найдорожчий брате, вечір несе в собі змішані почуття вдячності за прожитий день і трепетного довір’я перед обличчям ночі, яка надходить.

 • Субота, Листопад 29, 2014 - 17:27

  «Наскільки ми зі смиренням піддамося проводові Господнього Духа на шляху віри, настільки долатимемо непорозуміння, поділи й суперечки та будемо вірогідним знаком єдності і миру», – наголосив Папа Франциск, проповідуючи під час міжобрядового Євхаристійного богослуження в латинській катедрі Стамбулу.

 • Субота, Листопад 29, 2014 - 17:26

  Після полудня 29 листопада у стамбульському Папському Представництві відбулась перша зустріч з представниками католицької спільноти Туреччини. Слід згадати, що Папське Представництво – це колишня резиденція та осідок колишнього Апостольського Делегата в Туреччині Анджело Ронкаллі, пізнішого Папи Івана

 • Субота, Листопад 29, 2014 - 17:25

  Стамбул – це другий етап Апостольської подорожі Папи Франциска до Туреччини, яка закінчиться у неділю 30 листопада.

  Вранці, 29 листопада, з Анкари Святіший Отець відлетів до Стамбула, де відвідав музей Собору Святої Софії та мечеть Султана Ахмета. Пополудні в католицькому катедральному соборі Святого Духа Папа очолить Святу Месу, після чого візьме участь в екуменічній молитві в патріаршому храмі святого Юрія та матиме приватну зустріч з Патріархом Вартоломеєм І у його резиденції. Місцем перебування Святішого Отця у Стамбулі є Папське Представництво.

 • П'ятниця, Листопад 28, 2014 - 18:43

  «Слід терпеливо і безперервно продовжувати зусилля, спрямовані на будування міцного миру, що ґрунтується на пошані до фундаментальних прав і обов’язків, пов’язаних з гідністю людини», – наголосив Папа Франциск, промовляючи до представників турецької влади і дипломатичного корпусу під час церемонії привітання в президентському палаці в м. Анкарі.

 • П'ятниця, Листопад 28, 2014 - 18:42

  «Згідно зі звичаєм, коли Папи відвідують різні країни, частиною їхньої місії є також зустрічі з провідниками та членами інших релігій. Без цієї відкритості на зустріч і діалог папський візит не відповідатиме повністю своїм цілям, як їх бачу також і я, ступаючи слідами своїх шанованих попередників», – цими словами Святіший Отець Франциск розпочав свою промову, виголошену під час відвідин Департаменту в справах релігій в Туреччині, зазначаючи: «Добрі взаємини та діалог між релігійними лідерами набирають, у дійсності, величезної важливості.

 • П'ятниця, Листопад 28, 2014 - 16:06

  До Анкари, першого етапу триденного Апостольського візиту до Туреччини, Папа Франциск прибув коло полудня. В аеропорту його вітали Апостольський Нунцій в Туреччині архиєпископ Антоніо Лучібелло, представники уряду та місцевої влади. Згідно з прийнятим під час останніх поїздок Папи порядком, в аеропорту відбувся лише офіційний прийом, а церемонія привітання пройшла у президентському палаці й була поєднана із візитом ввічливості до Глави Держави та зустріччю з представниками влади.

 • П'ятниця, Листопад 28, 2014 - 11:10

  У п’ятницю (28 листопада 2014 року) вранці розпочалась 6-та Апостольська подорож Папи Франциска до поза Італію – Апостольский візит до Туреччини.

  Прийнявши запрошення Президента Республіки, Його Святості Патріарха Вартоломея І, та Єпископської Конференції, Святіший Отець Франциск перебуватиме в Туреччині від 28 до 30 листопада 2014 р., відвідуючи Анкару та Стамбул. Візит до Туреччини пов’язаний із участю Вселенського Архиєрея у святкуваннях з нагоди празника святого Апостола Андрія Первозванного, що припадає на 30 листопада, і який є престольним празником Константинопільського.

 • Четвер, Листопад 27, 2014 - 11:07

  У п’ятницю (28 листопада 2014 року) вранці розпочнеться 6-та Апостольська подорож Папи Франциска поза Італію. Прийнявши запрошення Президента Республіки, Його Святості Патріарха Вартоломея І, та Єпископської Конференції, Святіший Отець Франциск здійснить Апостольський візит до Туреччини від 28 до 30 листопада 2014 р., відвідуючи Анкару та Стамбул. Візит до Туреччини пов’язаний із участю в престольному празнику Константинопольського патріархату – святі апостола Андрія, що припадає на 30 листопада.

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць