VI сесія Патріаршого Собору УГКЦ

 • Четвер, Серпень 27, 2015 - 23:52

  27серпня у м. Івано-Франківськ завершилася VI сесія Патріаршого Собору Української Греко-Католицької Церкви. У завершальний і третій день роботи Собору делегати здійснили прийняття резолюцій, які є певними підсумками спільної праці представників УГКЦ з 57 країн світу. Пропонуємо відео роботи завершального засідання Собору.

 • Четвер, Серпень 27, 2015 - 17:02

  Ми вдячні Богові за таку велику кількість делегатів, які взяли участь у VI сесії Патріаршого Собору УГКЦ «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» в Івано-Франківську. Цей захід відвідали 212 делегатів, 85 волонтерів, 3 хори. На останньому пленарному засіданні ми окреслимо дев’ять різних тем, які стосуватимуться оживлення парафіяльного життя.

  Повідомив о. Олег Каськів, секретар Патріаршого Собору УГКЦ «Жива парафія- місце зустрічі з живим Христом», під час брифінгу 27 серпня.

 • Четвер, Серпень 27, 2015 - 12:46

  Владика Степан (Меньок), Екзарх Донецький, під час проповіді у катедральному соборі Святого Воскресіння в Івано-Франківську розповів делегатам Патріаршого Собору про сьогоднішню ситуацію в Донецьку.

  «Ми опинилися в центрі воєнних подій…» – відзначив владика Степан.

  Екзарх розповів історію Донецького екзархату. Зокрема, відзначив період його становлення та тих, хто допомагав у цьому. «Ніколи не забуду Папського нунція Архиєпископа Миколу (Етеровича), який побачив, що в нас недобудований храм і фінансово допоміг щоб ми могли закінчити будову».

 • Четвер, Серпень 27, 2015 - 10:05

  Джерелом стратегії розвитку УГКЦ «Жива парафія – місце зустрічі із живим Христом» вважаю день проголошення Главою УГКЦ Блаженнішого Любомира. У своєму слові до народу в той час Блаженніший Любомир сказав, що для нього найважливішою цінністю є святість Божого люду.

  Сказав владика Богдан (Данило), Правлячий архиєрей Пармської єпархії УГКЦ у США, 26 серпня під час прес-конференції, яка відбулася в рамках проведення Патріаршого Собору УГКЦ.

 • Четвер, Серпень 27, 2015 - 10:02

  26 серпня в рамках роботи Патріаршого Собору в Івано-Франківську відбувся прем’єрний показ фільму під назвою «Обличчя живої Церкви».

  Як розповів о. Ігор Яців, керівник Департаменту інформації УГКЦ, документальний фільм «Обличчя живої Церкви» створено «Живим телебаченням». Головною у фільмі є розповідь Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, про Церкву загалом і зокрема про її Стратегію розвитку до 2020 року «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом».

 • Середа, Серпень 26, 2015 - 16:35
 • Середа, Серпень 26, 2015 - 16:18

  Літургія – це насамперед місце зустрічі з нашим Господом, а молитва – найкращий діалог, у якому можемо представити всі наші добрі наміри, напрацювання нашого Собору, бажання наших сердець для побудови внутрішнього і міжцерковного сопричастя та єдності суспільства.

  Про це сказав під час своєї проповіді в катедральному соборі Святого Воскресіння владика Михайло (Бубній), Екзарх Одеський, під час Літургії у другий день Патріаршого Собору в Івано-Франківську.

 • Середа, Серпень 26, 2015 - 16:15

  Священик відповідальний за те, щоб люди брали активну участь у цій центральній відправі, головно, щоб цінували приймання Святих Таїнств Тіла і Крові Господніх, тобто старалися побороти стереотип причащатися раз на рік. Про це йдеться у доповіді на Патріаршому Соборі в Івано-Франківську о. Йосафата Бойка «Молитовне життя в парафії та парафіяльних спільнотах».

 • Середа, Серпень 26, 2015 - 16:11

  Участь у Патріаршому Соборі представників від УАПЦ - це ініціатива Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, на яку ми радо відгукнулися. Тема, яку розробляє цей Собор, - «Жива парафія – місце зустрічі із живим Христом», важлива для всіх Церков України, як традиційних, так і нетрадиційних.

  Адже духовне життя людини формується парафіяльною громадою, до якої вона належить. Пригальмоване життя парафії, яке люди винесли з минулих часів, становить істотну перешкоду до динамізації присутності Церкви в реальності України.

   

 • Середа, Серпень 26, 2015 - 11:58

  «Живе телебачення» 26 серпня о 10:55 розпочинає пряму трансляцію другого дня роботи VI сесії Патріаршого Собору «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом».

  Тема другого дня - «Літургія і молитва. Сопричастя та єдність». Головним доповідачем є о. д-р Василь Рудейко, а співдоповідачами - ієрм. Йосафат Бойко та о. д-р Петро Ґаладза.

 • Субота, Серпень 22, 2015 - 11:08

  Вчора, 21 серпня, до Івано-Франківська прибули перші делегати Патріаршого Собору з далекої Австралії. Шість представників з-за океану пройшли реєстрацію та поселилися у готелі «Надія». Під час реєстрації гості отримали: сумки із необхідними матеріалами для праці на Соборі, іменні ідентифікатори, значки кольору групи в якій будуть працювати. Особливістю зустрічі стали представники Івано-Франківської ОДА, які вручили делегатам вітальні подарунки від керівництва області.

 • П'ятниця, Серпень 21, 2015 - 17:38

  Залишається всього кілька днів до того моменту, коли Церква знову переглядатиме своє життя за останні п’ять років і міркуватиме, що зробити, аби його ще більше оживити. Блаженніший Святослав уже вдруге з моменту свого обрання Першоієрархом Церкви збирає представників УГКЦ з усього світу та України для того, щоб перевірити, як насправді реалізується Стратегія розвитку Церкви до 2020 року «Жива парафія – місце зустрічі із живим Христом» усюди, де присутні греко-католицькі громади.

 • П'ятниця, Серпень 21, 2015 - 17:37

  Коли наші єпископи почали вдивлятися в майбутнє своєї Церкви, то одразу шукали відповідь на запитання: якою ми хочемо побачити УГКЦ у 2020 році? Тоді ж ми спонтанно усвідомили, що це має бути жива парафія, яка є місцем і часом зустрічі з живим Богом. Але що таке жива парафія, які її ознаки?

  Такі запитання ставить Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, у своєму інтерв’ю для фільму «Обличчя живої Церкви», над яким працює творча група «Живого.ТБ». Прем’єрний показ фільму заплановано на 26 серпня, другий день роботи VI сесії Патріаршого Собору УГКЦ.

 • Понеділок, Серпень 17, 2015 - 13:48

  Департамент інформації УГКЦ проводить акредитацію журналістів для висвітлення роботи Патріаршого Собору УГКЦ «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», який відбуватиметься 25 - 27 серпня в Івано-Франківську. Соборові засідання будуть проводити у приміщенні Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка (вул. Незалежності, 42).

 • Субота, Серпень 15, 2015 - 11:58

  Заступник Івано-Франківської ОДА Ігор Пасічняк провів робочу нараду з питань підготовки до VI-ої сесії Патріаршого Собору УГКЦ, у якій передбачають участь понад 250 делегатів з 57 країн. Нашу Церкву на цій нараді представляв секретар Патріаршого Собору митр. прот. Олег Каськів та о. Олесь Будзяк (віце-ректор Івано-Франківської Духовної семінарії).

 • Четвер, Серпень 13, 2015 - 19:58

  Стратегія розвитку УГКЦ «Жива парафія – місце зустрічі із живим Христом» - це не просто план, який ми для когось створили. Це загальноцерковний рух, це життя, яким ми живемо. Тому Патріарший Cобор – це добрий момент обміну досвідом та дарами. Також це момент іспиту сумління, для того, щоб ми собі самі дали відповідь на запитання: «Наскільки ми є живою спільнотою, як Церква?»

 • Четвер, Серпень 13, 2015 - 19:54

  Секретаріат VI сесії Патріаршого Собору Української Греко-Католицької Церкви «Жива парафія – місце зустрічі із живим Христом» представляє рекламний ролик про Патріарший Собор, який розпочнеться 25 серпня в Івано-Франківську.

  Ролик закликає мирян прийти на зустріч із Христом, який чекає на нас у кожній парафії. Творці відео звертають увагу на основні постулати живої парафії.

 • Середа, Серпень 5, 2015 - 14:21

  Цьогорічне літо, попри прощі і табори, має одну особливість – у нашому місті Івано-Франківську відбудеться Патріарший Собор на тему «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом». Тому маю дуже велике бажання донести до Вас, дорогі друзі, слово про Собор. Бо тільки тоді людина починає цінувати певні речі, коли вона розуміє про що йдеться.

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць