Троє переможців інтерактивного дитячого конкурсу УГКЦ запрошені на «Різдвяну просфору» до Предстоятеля Церкви
  • Чтв, 20/12/2012 - 18:50

Троє дітей, які отримали найбільшу підтримку відвідувачів медіаресурсу УГКЦ та фан-сторінки у соціальній мережі Фейсбук, виступлять у січні на «Різдвяній просфорі» та отримають благословення Блаженнішого Святослава. Про це повідомив голова оргкомітету інтерактивного дитячого конкурсу «Ой, хто, хто Миколая любить», керівник Департаменту інформації УГКЦ о. Ігор Яців.

 

Зі слів голови оргкомітету, усі троє переможців конкурсу походять з Тернопільської митрополії УГКЦ. Це дев’ятирічний Святослав Чайківський із села Підгороднє Тернопільського району, шестирічна Софія Фанок зі Скали Подільської та одинадцятирічний Дмитро Майданик із Чорткова. Про перемогу в конкурсі своїх малих парафіян та запрошення до Глави Церкви на «Різдвяну просфору» парохи всіх трьох дітей оголосять цієї неділі у церкві після Літургії.

 

Керівник Департаменту інформації УГКЦ висловив подяку всім, хто долучився до першого дитячого інтерактивного конкурсу Церкви: «Ми щиро вдячні дітям, які відважно представили свою духовну творчість на огляд усієї громади нашої Церкви. Також сердечно дякуємо батькам та духівникам малечі. Без їхньої праці й підтримки наш конкурс би не відбувся. І, звісно, наше велике спасибі усім вірним, духівництву і людям доброї волі, які переглядали, вболівали і голосували за наших малих конкурсантів».

 

Хоч найбільшу прихильність глядачів здобули тернополяни, однак у конкурсі була представлена ціла Україна. Так, найпершими учасниками-сміливцями виявилися Володя й Іванка Потеряйки та їхній братик Богдан Мамчур з Ірпеня, що на Київщині. А от найбільше конкурсних виступів надіслали з міста Лева. Адже і п’ятирічна Мар’янка Голота, і Софійка та Ілля Саквуки зі своїм братиком Любомиром Харовичем, й Іринка Верхівська, і Джессіка Мостовая – усі львів’яни.

 

Місто Борислав у конкурсі представила Юлія Фолис, Тисменицю – Галинка Романчук, а Радехів – Олежик Терлецький. Стосовно кількісного складу учасників, то Христинка і Соломійка Славич з м. Соснівки Львівської архиєпархії УГКЦ виявилися єдиним сімейним дуетом. Тим часом тріо у конкурсі було аж три. Крім згаданого вже «Веселого тріо з Ірпеня», утрьох співали Юрчик, Вероніка і Марта Яніви з села Вістович, що на Самбірщині. А от жовківчани Данилко, Даринка та Софійка Лупії, хоч і приєдналися до конкурсу за тиждень до фіналу, та зуміли вийти на перше після переможців місце за голосуванням: можливо, тому що найменші (їм усім лише десять років на трьох), можливо, через сніг, який падає і у пісні, і на відео, а можливо, за дитячу щирість та завзяття. Найчисельнішим співочим колективом виступили на конкурсі вихованці сиротинця сімейного типу «Покрова» із Золочева. Свою пісню про Святого Миколая вони виконали вдев’ятьох і дуже зворушили серця глядачів конкурсу. Ансамбль Дому «Покрова» - також серед фаворитів. Кожен із понад трьох десятків дітей, які взяли участь у конкурсі, за свою творчість отримають подячного листа та дарунка поштою, повідомили в оргкомітеті.

 

Як зауважив о. Ігор Яців, конкурс «Ой, хто, хто Миколая любить» був першим досвідом організації інтерактивного голосування на інтернет-ресурсах УГКЦ. Організатори переконані, що такого штибу творчі змагання на прославу Господа є запитані й потрібні, адже наша Церква багата талантами. За словами голови оргкомітету, дитячий інтерактивний конкурс «Ой, хто, хто Миколая любить» стане доброю щорічною традицією. Навіть більше, це новаторське починання медіаресурсу УГКЦ матиме ще масштабніше продовження. «Далі готуємо ще один, уже не дитячий, інтерактивний конкурс співочих церковних талантів. Про нього оголосимо вже найближчими тижнями», - зазначив отець Ігор.

 

Нагадаємо, 9 листопада медіаресурс УГКЦ оголосив інтерактивний конкурс дитячої духовної творчості «Ой, хто, хто Миколая любить?». Свої вміння декламувати духовну поезію та співати духовних пісень на сайті ugcc.tv демонстрували талановиті діти віком до 12 років. Інтерактивне голосування конкурсу «Ой, хто, хто Миколая любить?» тривало до 18 грудня. Підсумки конкурсу підведені на підставі голосувань, які надійшли на медіаресурс УГКЦ, а також у соціальну мережу Фейсбук станом на 24 годину цього дня. На сайті ресурсу можна далі переглядати конкурсні роботи і навіть виставляти побаченому і почутому оцінки. Тепер уже не задля конкурсу, а радше для вдячності малим виконавцям.

 

Департамент інформації УГКЦ


Паломництво Святими місцями