У День Гідності та Свободи владика Богдан освятив Алею пам’яті Героїв Небесної Сотні
  • Срд, 21/11/2018 - 17:33

21 листопада, у день, коли вся Україна відзначає День Гідності та Свободи, поблизу села Фалиш  Стрийського району, відбулося освячення Алеї пам’яті Героїв Небесної Сотні. Численна громадськість Стрийщини зібралась біля пам’ятника Героям Небесної Сотні, щоб схилити голови в скорботі й пошані перед мужністю та героїзмом загиблих на Майдані. У спільній молитві, яку очолив Преосвященний владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник Стрийської єпархії, присутні помолилися за невинно убієнних Героїв нашого часу, які повстали на захист демократичних цінностей та національних інтересів нашої держави.

Освятивши Алею Героїв Небесної Сотні, у своєму слові владика Богдан зазначив, що новітні Герої відійшли у вічність, даруючи нам своє життя, щоб змінити наше суспільство, кожною клітинкою якого є ми самі: «Нехай подякою за їхнє життя буде особиста перемога кожного з нас», – наголосив єпископ.

Участь у відкритті взяли голови Стрийської райдержадміністрації, Стрийської районної ради, керівники органів місцевого самоврядування, духовенство, учасники Революції Гідності, АТО та ООС, батьки героїв Андрія Корчака, Юрія Дяковського, загиблих на Майдані, матері загиблих воїнів АТО, представникм громадських організацій, студентська та учнівська молодь.

Автором проекту пам’ятника Героям Небесної Сотні, який постав на цій Алеї пам’яті, є відомий громадський діяч, пластун-сеньйор, ініціатор відновлення «Пласту» в Україні, Голова Крайової пластової ради в Україні, заступник голови Головної пластової булави – Олесь Криськів, який у липні цього року відійшов у вічність.

stryi-rda.gov.ua


Паломництво Святими місцями