У Дубаї учасники АТО, що проходять реабілітацію, відвідали на Покрову Літургію, яку очолив владика Йосиф Мілян
  • Пон, 17/10/2016 - 09:36

На свято Покрови Пресвятої Богородиці Голова ПМВ владика Йосиф Мілян очолив Божественну Літургію в церкві Святого Франциска, Джебель-Алі, в Дубаї.

У богослужінні взяли участь близько 200 українців, зокрема працівники посольства України в ОАЕ та консульства України Дубаї, та 7 бійців Української армії, які зараз перебувають на реабілітації в Дубаї.

"Сьогодні святкуємо празник Покрови. Історична подія, яка сталася під час нападу на Константинополь, коли війська не було і постала загроза винищення міста. Патріарх побачив, що немає звідки чекати допомоги і заликав всіх молитися. І Персвята Богородиця розкрила свій омофор і ворог відступив", - зазначив Голова ПМВ.

Єпископ Київський підкреслив, що і сьогодні Господь-Бог і Божа Мати захишають українських вояків, які боронять нашу землю на Сході України. "Багато учасників АТО кажуть, якби не Бог, їх би давно не було в живих. Кожного дня о 9:00 ми молимося за мир і спокій в Україні. І віримо, що при конечній потребі українці відчують Покров, омофор Богородиці над нашим народом", - сказав владика Йосиф.

Голова ПМВ зауважив, що йому приємно відзначати свято Покрови з українською громадою в ОАЕ. "Релігійна громада Дубаю теж зростає під Покровом Пресвятої Богородиці. Сподіваюсь, що наші кроки і наш візит призведе не тільки до зростання чисельності нашої громади, а може тут колись постане і наша церква", - підкреслив Владика Йосиф.

Опісля Літургії вірні мали нагоду поспілкуватимь з єпископом, а ввчері розпочася святковий концерт.


Паломництво Святими місцями