У Львівській міській раді відбудеться відкриття особливої різдвяно-новорічної ялинки
  • Втр, 20/12/2016 - 14:19

У холі Львівської міської ради (між першим і другим поверхом) 21 грудня 2016 р. о 11.30 год. відбудеться відкриття різдвяно-новорічної ялинки, що буде прикрашена виробами, виготовленими молоддю з особливими потребами. Акція має назву «Створюймо зміни разом – творчі та відкриті».

У заході візьме участь молодь з особливими потребами, якою опікується Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ». Відбудеться невеличка презентація-виступ, під час якої звучатимуть вірші та пісні у виконанні особливої молоді. Виступить Марія Чучман, керівник «Центру дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» БФ «Карітас-Львів УГКЦ», соціальні працівники проекту, а також представники управління культури Львівської міської ради.

Новорічна ялинка перебуватиме у приміщенні Львівської міської ради впродовж місяця.

У «Центрі дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» БФ «Карітас-Львів УГКЦ» впродовж місяця тривав арт-проект, де особлива молодь вчилась виготовляти різдвяних ангеликів (вітражних і з тканини), а також витинанки з паперу. Ці мистецькі витвори Ви зможете побачити на ялинці.

Таким чином маємо на меті привернути увагу громадськості до проблем молоді з особливими потребами, які опинилися в складних життєвих обставинах, але попри все вміють радіти життю і мають талановиті вмілі руки.

прес-служба БФ "Карітас-Львів УГКЦ"

фото culture.unian.net


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць