У Львові-Брюховичах працюють над відновленням костелу, що горів два місяці тому
  • Птн, 11/02/2022 - 14:40
Як повідомлялося, 3 грудня 2021 року у паллотинській парафії св. Терези від Дитяти Ісус у Брюховичах сталась пожежа. Займання розпочалась під час зварювальних робіт. Внаслідок пожежі обвалився дах, який впав у середину, душпастирські приміщення збереглися, більшість приміщень були залиті водою. Про перебіг відновлення святині розповів настоятель парафії о. Пьотр Ворва SAC.

Минуло трохи більше, ніж два місяці відтоді, як в історії нашої парафії трапилося неочікувана і страхітлива подія – пожежа, внаслідок якої зайнявся костел. Це сталося обідньої пори 3 грудня 2021 року. Буквально за одну годину нанівець було зведено дворічну роботу в побудові храму, пов'язану з дахом та дерев'яною оздобою склепіння. Вогонь знищив пофарбовані стіни, було пошкоджено електро- та звукову систему. Спроба загасити пожежу призвела до затоплення усього нижнього храму, де парафіяльна спільнота збиралася щоразу на Літургію.


Утім, ця непроста ситуація показала усім нам, скільки небайдужих людей маємо довкола, готових будь-якої миті прийти на допомогу. Ми відразу відчули неабияку підтримку, яка досі триває. Нам надходить допомога звідусіль: як від знайомих нам людей, так і незнайомих. Відгукуються різні люди, громади і парафії, що є навіть несподіванкою для нас. У такий спосіб доброчинці зміцнюють нашу віру у Боже провидіння і захист, допомагають переконатися, що Церква насправді є спільнотою. Від усього серця дякуємо кожному за все! Щоденно під час молитви у нашій парафії віддаємо Богові усіх своїх доброчинців.


Нині нам вдалося зробити тимчасове накриття храму, аби вберегти його від подальшого руйнування. Ми очистили стіни, осушили приміщення у нижній частині церкви. Тривають конкретні переговори з фірмами стосовно ремонту в нашому храмі. Сподіваємося, що вже з приходом весни розпочнеться робота з відбудови костелу.


Парафія Святої Терези від Дитяти Ісус відразу після пожежі повернулася до каплиці у Брюховицькому будинку отців-паллоттинів, де зародилася 9 років тому. Однак попри те, що ми почуваємося у ній досить затишно, прагнемо повернутися до нашого храму, а тому робимо все для того, щоби підготувати як слід для Богослужінь принаймні нижній костел. Сподіваємося, що Господь дозволить нам зробити це найближчим часом, тобто 20 лютого. Усі свої справи віддаємо у руки доброго Бога за заступництвом нашої покровительки святої Терезки від Дитятка Ісуса.


Нині конкретних планів на майбутнє не маємо, оскільки життя нас навчило, що попри власну добру волю і наші бажання, багато речей ми не в силі контролювати. Усе залежить від Божого благословення і підтримки людей доброї волі, а тому просимо передусім про молитву за нашу маленьку спільноту Малої святої Терезки. Дуже надіємося на вашу допомогу, обіцяючи вам у свою чергу, що із вдячністю будемо молитися за вас.

о. Пьотр Ворва SAC

разом із громадою парафії Святої Терези від Дитятка Ісуса у Львові – Брюховичах

Ofiary na odbudowę kościoła można przekazywać:
(PKO Bank Polski)
75 1020 1127 0000 1202 0234 4307
POMOST PALLOTYŃSKIE DZIEŁO POMOCY DLA KATOLIKÓW NA WSCHODZIE
UL. WILCZA 8, ZĄBKI

Рахунок:
4149609011496116,
Отримувач: РО РГ РКЦ парафія св. Терези
Код отримувача: 40290177
Банк отримувача: АТ КБ "ПриватБанк" IBAN: UA683052990000026009001009123

Джерело: Католицький медіа-центр


Уська Орися -- доктор теології

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць