У Львові салезіяни відкривають Центр позашкільної освіти імені св. Домініка Савіо
  • Пон, 21/08/2023 - 15:33

З вересня цього року при парафії Церква Покрови Пресвятої Богородиці, УГКЦ запрацює Центр позашкільної освіти імені св. Домініка Савіо. 

Освітньо-виховні заняття проводитимуть за різними напрямками - танцювальний, музичний, спортивний, заняття з ІТ, кулінарії, вивчення англійської мови тощо. Загалом дітям пропонують на вибір 13 гуртків.

“Наші виховні програми скеровані передусім на створення християнського середовища, у якому діти зростатимуть духовно і водночас освоюватимуть важливі сьогодні навички. На першому плані у цьому середовищі - християнські цінності, гідність, повага до людини. Діти зможуть знайти тут справжніх друзів, відчуватимуть підтримку, любов. А ще - зрозуміють більше про життя, про Бога і про себе”, - розповідає о. Микола Ситник, відповідальний за діяльність Центру.

Сьогодні позашкільна освіта є досить популярною, і батьки все більше цінують її значущість. Отці-салезіяни хочуть допомогти родинам подбати про всебічний розвиток дітей, адже виховання дітей та молоді лежить в основі їхнього служіння. Ключовий інструмент - виховна система отця Боско, засновника Згромадження Салезіян.

“Серед найважливіших її правил - враховувати усі потреби і бажання дітей та супроводжувати їх на шляху пізнання найвищого блага – дружби з Богом, - додає отець Микола. - Серед викладачів Центру будуть і миряни. Вони поділяють думку, що Людина є найбільшим благом для суспільства, держави, Церкви. І наше спільне завдання - допомогти виховати Людину щасливою і успішною”.

Записати дитину на заняття можна з 23 до 30 серпня за адресою: м. Львів, вул. Личаківська 175 (приміщення Ораторія-Катехитична Школа ім. Святого Домініка Савіо).

Дізнатися про вартість гуртків та іншу інформацію - за тел. 066 514 12 43 (о.Микола Ситник).