У Львові відбувся євангелізаційний курс «Нове життя»
  • Втр, 08/10/2013 - 13:51

4 - 6 жовтня у м. Львові, в реколекційному будинку монастиря Святого Альфонса (ЧНІ), відбулися євангелізаційні навчання для мирянських лідерів. Організатори: Комісія у справах мирян УГКЦ, спільно зі школою євангелізації Святого апостола Андрія (ШЄСА) і Комісією з питань євангелізації Львівської архиєпархії.

«Церква покладає євангелізацію на кожного з нас, щоб свідчити там, де ми є, іти туди, де не може сягнути єпископ чи священик, налагоджувати контакти зі спільнотами і допомагати священикові на парафії координувати цю працю», – сказав о. Василь Білаш, голова Комісії у справах мирян УГКЦ.
 
Метою курсу, за словами с. Іванни Дмитрів (МНІ), є навчитися жити живим Богом, «котрого зустрічаємо на сторінках  Святого Письма». Використання інтерактивної методики – візуалізація, динаміка, музичний супровід, сценічність – допомагали учасникам краще сприймати Слово Боже.
 
Назва курсу «Нове життя» відкриває правду про те, що «кожен день, який ми живемо, є новим, і усе, що Бог сьогодні дасть тобі і мені, є також новим, відповідно, ти і я можемо стати «новими» у Христі, щодня жити цим новим Божим життям», - наголосив о. Йоан Лубів (ЧСВВ), проповідник курсу.

Джерело: www.ugcc.lviv.ua