У Львові вперше відбувся табір для дітей зі священичих родин
  • Птн, 07/06/2019 - 09:46

4-6 червня у Патріаршому Домі УГКЦ м. Львів (вул. Хуторівка 35б) відбувся літній просвітницько-рекреаційний табір для дітей зі священичих родин. Ініціативу реалізували в рамках оголошеного ВРЦіРО Року сім’ї та згідно з постановами Синоду єпископів УГКЦ, у яких дораджується відповідна формація та духовна підтримка священичих подружжів, «щоб вони разом зі своєю сім’єю давали автентичне свідчення доброго християнського життя та служіння в парафії».

Захід відбувся з благословення та ініціативи архиєпископа і митрополита Тенопільсько-Зборівського Василія (Семенюка). Цільова аудиторія: підлітки, хлопці і дівчата з священичих родин Тернопільсько-Зборівської архиєпархії віком від 13 до 17 років. Ініціатива пройшла під патронатом комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, а реалізувала її творча група «Анімотор» під проводом о. Романа Демуша.

Організатори зібрали в спільноту дітей зі священичих сімей, щоб допомогти їм у вирішенні конфліктів, духовних дилем, особливо тих, що пов’язані з підлітковим віком та статусом «дитини священика». Цікаво, що у рамках духовно-формаційних зустрічей та праці в групах аплікували курс «Основи сім’ї», що має на меті розкрити цінності християнського подружжя, покликання до подружнього життя та синівства і батьківства у родині.

«Ми не тільки весело провели час, але й навчилися будувати команду, - розповідає о. Роман Демуш. - Цікаві конкурси, тренінги, забави, жваві банси, екскурсії на природу, перегляд цікавих фільмів справили на учасників позитивні враження. Кожному запам’ятався візит в філософсько-богословський факультет УКУ, відвідини музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького, майстер клас з гончарства, а також візит у храм св. Архистатига Михаїла у спільноту монахів-студитів».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць