У німецькому місті Дудерштадт відбувся черговий релігійно - музичний табір
  • Чтв, 29/08/2019 - 13:09

7-14 серпня у відпочинковому центрі організації “Кольпінг”, курортного міста Дудерштадт (географічний центр Німеччини), відбувся табір, який поєднав у собі катехитичний та музичний напрямки праці з дітьми.

Це тижневе таборування стало продовженням співпраці отця-декана Романа Максимців та подружжя музикантів Романа Антонюка (заслужений артист України) і Христини Антків (хормейстер та викладач фортепіано). Адже рік тому при храмі УГКЦ св. Володимира у м. Ганновер, після першого літнього табору, було створено дитячу капелу бандуристів. Маестро Роман Антонюк протягом року приїжджав із Львова й проводив кількаденні курси гри на бандурі. Після курсів діти давали концерти для різних кіл німецького товариства.

Особливістю табору, який відбувся цього року був спільний проект Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ та української парохії в Ганновері, в рамках співпраці щодо поширення нових методів катехизації. Ідея його проведення належить отцю Роману Максимціву та заступнику голови ПКК УГКЦ п. Назару Дуді. Дозвілля та катехитичну частину проекту організувала та провела співробітник КПІ УКУ Марія Шипка.

Також, цього разу прийняли участь двоє дорослих учасників, які відкрили та відновили для себе можливість гри на чудовому музичному інструменті. В часі табору учасники мали можливість поєднати елементи навчання на нелегкому музичному інструменті - бандурі, який діти опанували надзвичайно швидко та з інтересом; та спільна молитва і Св. Літургія, ігри, забави, банси.

Чудовим додатком до відпочинку було відвідування музею "Кордону між Східною та Західною Німеччиною", й екскурсія історичним містом Дудерштат. Гарним завершенням табору був маленький концерт перед гостями відпочинкового компрексу та місцевого німецького пароха Бернда Ґаллушке.

Відтак, у неділю 18 серпня в Ганновері, під час святкування храмового празника, діти представили свої досягнення в грі на бандурі та радо ділилися чудовими враженнями із літнього табору. Цікавим та спонтанним доповненням концерту був виступ бандуристки Анни Соник, студентки Львівської музичної Академії ім. Миколи Лисенка, яка в цей час приїхала в Ганновер в гості до мами. Преосвященний Владика Петро Крик - почесний духівник капели, висловив вдячність організаторам та побажав нових досягнень.

Організатори планують продовження своєї співпраці в організації таборів наступними роками.

Сердечна подяка усім тим, хто долучилися у різний спосіб до реалізації проекту.

повідомив о.Роман Максимців 


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць