У Пакистані вбили 22-річного християнина
  • Втр, 03/03/2020 - 16:25

У Пакистані жорстоко вбили молодого 22-річного християнина. Салеема Масіха побили металевим прутом і він помер від отриманих ран. Його звинуватили в отруєнні води в криниці, де він мився після роботи. Інцидент стався в районі Касур у Пенджабі, на сході Пакистану. «Ми рішуче засуджуємо це жорстоке вбивство. Такий вчинок є ознакою дискримінації та упереджень, він виявляє ігнорування та величезну нетолерантність тих осіб, які скоїли цей злочин», – заявив секретар комісії єпископату Пакистану у справах масових комунікацій.

О. Цезар Фероз OFM Cap. закликав докласти всіх зусиль, щоб змінити ставлення та ментальність так, щоби трактувати всіх суб’єктно, як осіб людських. «Багато хто досі ненавидить немусульман».

Правозахисник Сабір Міхаель у своїй заяві агентству «Fides» наголосив, що в Пакистані релігійні меншини піддаються соціальній, економічній та політичній дискримінації. «Це вбивство показує, що уряд, як і місцева влада не в змозі боротися з дискримінацією та переслідуванням за віру».

Правозахисники Пакистану зазначають, що вбивство Салеема не є поодиноким. Вони згадують подружжя християн, яких у 2014 р. звинуватили у богохульстві проти Мухаммеда і спалили живцем. Молодого студента-християнина кілька днів катували за те, що він пив воду з-під крана в медресе – мусульманській теологічній школі. Він помер у лікарні внаслідок отриманих ран. «Необхідно негайно вжити відповідних заходів для досягнення миру та справедливості, припинення катувань та дискримінаційної поведінки на релігійному ґрунті».


Уська Орися -- доктор теології

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць