У Сенегалі відбувається з’їзд Католицької Студентської Молоді
  • Нед, 30/08/2015 - 18:42

«Будь будівничим позитивних змін через солідарність, братерство і толерантність» – такою є тема 28-го національного з’їзду організації Католицька Студентська Молодь, який розпочався 28 серпня 2015 р. у Сенегалі в західній Африці. Серед питань, які розглядаються: сім’я, інклюзивне управління в освітній сфері, релігійний фундаменталізм. Заторкується також проблема передчасних подруж, які стають на заваді завершення шкільної освіти дівчаток.

Католицька Студентська Молодь Сенегалу, як читаємо у повідомленні про з’їзд, що триватиме до 5 вересня, хоче причинитися до сприяння зміні колективної поведінки й ментальності, прямуючи до солідарного, братерського та толерантного суспільства. А засобами для цього є допомогти студентам зрозуміти фундаментальну роль сім’ї у вихованні людини, заохотити їх належно виконувати шкільні та університетські обов’язки та перестерегти перед небезпеками релігійного фундаменталізму в суспільстві.

В програмі, зокрема, три круглі столи. Перший, за участю католицького священика, імама, соціолога та юриста, присвячений темі: «Виклики сім’ї у ХХІ сторіччі: яке її місце у вихованні молоді?». За участю вихователя, університетського інспектора та професійного посередника розглядатиметься питання інклюзивного управління в академічній сфері, як запоруки стабільності, натомість за участю католицького священика, імама та релігієзнавця відбудуться дебати: «Релігійний фундаменталізм: яке наставлення учнів та студентів?».