У швейцарському Цюріху вірні УГКЦ молилися біля мощів святого апостола Петра
  • Втр, 06/11/2018 - 16:09

У період святкування Всіх святих Латинською Церквою українська громада східного обряду у швейцарському Цюріху вшанувала мощі святого апостола Петра.

Мощі в душпастирську місійну станицю Швейцарії привіз на вшанування диякон Київської архиєпархії Петро Токач. Божественну Літургію в Цюріху очолив пресвітер о. Назарій Заторський, з яким співслужив митрофорний протопресвітер о. Петро Костюк, дияконське служіння виконав вже згаданий диякон.

Присутні мали змогу отримати пам’ятні образки з реліквіями апостола Петра, які були освячені на гробі св. апостола Петра в Римі владикою Іренеєм (Біликом), каноніком Папської базиліки Санта Марія Маджоре.

Історична довідка. Під час розкопок у першій половині ХХ ст. були знайдені в печерах Ватиканської базиліки мощі, які імовірно служать останками блаженного апостола Петра. На місці був виявлений похоронний камінь з урною. Напис на грецькому свідчила: «Тут спочиває Петро». Загалом знайдені вісім фрагментів кісток святого. Останки святого були виставлені для прилюдного прочитання тільки на при кінці 2013 р.Б. Папою Франциском.

Повідомила Марія Токач


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць